Gigabyte B450M S2H ve Kingston DDR4 3000MHz RAM uyumu

Bence ram'in markasıyla ilgisi yok, daha bugün aynı ram'den alıp 16gb yaptım, gayet iyi çalışıyor. Şuan sana yardımcı olmuyorum pek ama garibime gitti, bir nevi aynı sistem.

Bence ram'in markasıyla ilgisi yok, daha bugün aynı ram'den alıp 16gb yaptım, gayet iyi çalışıyor. Şuan sana yardımcı olmuyorum pek ama garibime gitti, bir nevi aynı sistem.
Anlamadım hocam valla ya aslına şuan bir tanıdıktan ram aldım hi level 2400mhz 8gb
Taktik oynuyorum oyun mavi ekran verdi hata kodu memory maganet sonra aynı ram ile değiştirdik gene mavi ekran vermeye başladı sen burdan nr çıkardın ?
Bi arkadaşta aynı sistem vardı sadece ekran kartı rx580 di ondada bu ram ile görüntü alamadık anlamıyorum reis

MemTest yaptın mı, ram'in bozuk olduğunu teyit edebilirsin oradan. Ekran yok nasıl yapacam diyorsan, safe mode'da açmayı dene açabiliyorsan. Eğer safe mode'da açılıyorsa driverları kontrol et, ram bozuk değilse büyük ihtimal onunla ilgili.

Yeni konular

Geri
Yukarı