Gigabyte B450M S2H, Xigmatek Windpower Pro uyumlu mu?

Lazzrail053

Femtopat
Son düzenleme:
LED CPU girişi var. Tek bir kablo varsa ve o kablo oraya takılırsa Windows'tan RGB Fusion ile kontrol edilebilir.

Video işleriyle uğraşsaydım Turing mimarisi sayesinde OBS üzerinden NVIDIA Encode'u seçmek için 1650 Super tercihim olurdu fakat sadece oyun için RX 580'i tercih ederdim.

Kusura bakmayın hocam, benim aklımda oyun için RX 580 kalmış da bazı durumlarda 1650 Super daha da önde RX 580'e göre. Şimdi baktım biraz karşılaştırma videolarına. Hangisini ucuz bulursanız onu tercih edin derim o zaman. Bazı oyunlarda NVIDIA'nın teknolojileri var. İsterseniz 1650 Super alabilirsiniz.

Ya başkan bir de sorum olacak . Inno3D GeForce GTX1650 Super Twin x2 vs Gigabyte Radeon Rx580 8Gb ? Hangisi tercihin olurdu

Testlere de bakarsanız kafa kafaya gidiyorlar. Bazı yerlerde Nvidia, bazı yerlerde AMD öne geçiyor. Ama biri 2019 çıkışlı güncel mimarı, biri 2017 çıkışlı eski mimari barındırıyor. Güç tüketiminin düşüklüğünden ötürü 1650 Super daha az ısınıyor. Daha stabil kalabiliyor. Sürücü noktasında da RX 500 serisindeki Wattman gibi bir şeyi yaşamayacaksınız.

Bizzat RX 580 kullanmış ve memnun kalmış biri olarak 2020 yılında RX 580 önermiyorum. GTX 1650 Super, fiyatı ve performansı ile direk tercih olmalıdır. Galax markasına da bakılabilir bu kartta.

Testlere de bakarsanız kafa kafaya gidiyorlar. Bazı yerlerde Nvidia, bazı yerlerde AMD öne geçiyor. Ama biri 2019 çıkışlı güncel mimarı, biri 2017 çıkışlı eski mimari barındırıyor. Güç tüketiminin düşüklüğünden ötürü 1650 Super daha az ısınıyor. Daha stabil kalabiliyor. Sürücü noktasında da RX 500 serisindeki Wattman gibi bir şeyi yaşamayacaksınız.

Bizzat RX 580 kullanmış ve memnun kalmış biri olarak 2020 yılında RX 580 önermiyorum. GTX 1650 Super, fiyatı ve performansı ile direk tercih olmalıdır. Galax markasına da bakılabilir bu kartta.
4Gb ama yetersiz kalmaz mı

Yeni konular

Geri
Yukarı