Gigabyte B450M Windows 11'de Valorant VAN9001 hatası

E0q1Nox

Centipat
Galiba Windows 11 kullanan herkes bu VAN9001 hatasını alıyor. Valorant'ta bu sorunun ne zaman çözüleceği hakkında bilgisi olan var mı ya da bu konuyla ilgili bilgisi olan? Dün bu hatayı çözeceğim diye bilgisayarı bozdum.

Windows 11 5 Ekim 2021 tarihi itibarıyla nihai olarak çıktı zaten.

Yani illa bir gün düzelir bu.

Bekleyip göreceğiz ama ben pek öyle düşünmüyorum. Çünkü Windows 10'da bu özellikler olmadan oynanabiliyorken 11'den bu zorunluluğu kaldırmazlar.

Normal şartlarda bile Windows 11'i bu özellikler olmadan kuramıyoruz. Anca bypass.

Artık güncelleme bekleyeceğiz, yapacak bir şey yok.
Bekleyip göreceğiz ama ben pek öyle düşünmüyorum. Çünkü Windows 10'da bu özellikler olmadan oynanabiliyorken 11'den bu zorunluluğu kaldırmazlar.

Normal şartlarda bile Windows 11'i bu özellikler olmadan kuramıyoruz. Anca bypass. :)

Ama bu konuda Valorant'a destek talebi atarsanız çok sevinirim.

Aynı GOP hatasını ben de alıyorum, ekran kartım UEFI desteklemediği için oluyor zannetmiştim çünkü will change to CSM tarzı bir şey yazıyor. Ama sizin kart GTX 1660S UEFI destekli. Bizim GOP driver hatasının çözümünü bulmamız lazım, sonradan Secure Boot açmak çocuk oyuncağı.

Ben öyle BIOS gibi şeyler yapmam, güncellemeyi bekleyeceğim. Dün Secure Boot açacağım diye PC'yi bozdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı