Gigabyte B460M anakarta SSD önerisi

NVMe 1.3 diyor bu almaya kesinlestirdigium SSD'de. Normalde NVMe 2.0 olmasi lazım değil mi ikisini de ana kartım ve işlemcimle uyumlumuki.
Aklimda kalan tek soru bu cevaplarsanız sevinirim.
Size önerdiğim SSD ve sizin sisteminizde bir uyumluluk sorunu yok.

Söylediğiniz şey farklı NVME sürümleri. Farkları hakkında pek bilgim yok. Okumak isterseniz:

Son düzenleyen: Moderatör:
Size önerdiğim SSD ve sizin sisteminizde bir uyumluluk sorunu yok.

Söylediğiniz şey farklı NVME sürümleri. Farkları hakkında pek bilgim yok. Okumak isterseniz :
Silicon ssdsi 1983 tlye satan saticinin şikayetlerini inceledim. Güvenilirlik konusu tartışılıyor guvenilirmi?

Bu nasıl peki ssd tlclimi?
Silicon ssdsi 1983 tlye satan saticinin şikayetlerini inceledim. Güvenilirlik konusu tartışılıyor guvenilirmi?
Satıcıya güvenemediyseniz diğer seçeneklere de bakabilirsiniz.

Sorduğunuz SSD'nin özellikleri :
1654261522576.png

Satıcıya güvenemediyseniz diğer seçeneklere de bakabilirsiniz.

Sorduğunuz SSD'nin özellikleri:
Eki Görüntüle 1407833

TLC meselesini bunda da var mı alınır mı? Hem daha ucuz.

TLC meselesini bunda da var mı alınır mı? Hem daha ucuz.

Bir de karar değiştirdim anlatayim fikrimi.
2. SSD olarak kullanacağım. Windows'u daha sonra okuma yazma hızı yuksek alirsam ona kurarim. Bu SSD'yi oyun depolama için kullanacağım. Buhafta alacagim ssdiyi beğenirsem 2-3 ay içinde bir tane daha alirim ona Windows kurarım. Mantıklı mı bu düşüncem?

Performansı aslında fena değil, fiyatına göre hareket edersek önerdiklerimin çoğundan daha düşük performansa sahip. Devasa değil fakat aralarında fark var.

TLC bu arada.

Tekrardan selam dostum silicon ssdsinin PCI-e 4.0 siparisini verdim. Elime ulaşınca yeni konu açıp yardim isteyeceğim sizide etiketleyerek. Bu konuyu çözüm olarak isaretliyorum teşekkürler yardımınız için.

Tekrardan selam dostum silicon ssdsinin PCI-e 4.0 siparisini verdim. Elime ulaşınca yeni konu açıp yardim isteyeceğim sizide etiketleyerek. Bu konuyu çözüm olarak isaretliyorum teşekkürler yardımınız için.
Yardımlık bir şey kalmadı ki,:) SSD'yi sisteme monteleyip Windows kuracaksınız.

SSD'yi rahatlıkla bağlarsın kolaydır. Ben Windows yükleyemedim bilgisayarcıya gittim vaktiyle o yükledi:)

Geri
Yukarı