Çözüldü Gigabyte B660M DS3H bilgisayarda Wi-Fi yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Axecutioner

Femtopat
Daha fazla  
Yeni PC topladık. Gigabyte B660M DS3H DDR4 anakartı kullandık. Wi-Fi'ya bağlanamıyor hatta hiç Wi-Fi görünmüyor. Ne yapmalıyız? Asıl konu Wi-Fi problemi. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baktığım kadarıyla anakartta Wi-Fi çubuğu göremedim, ekstra aparat alarak Wi-Fi'ya bağlanabilirsin.

Çözüm
Yeni PC topladık. Gigabyte B660M DS3H DDR4 anakartı kullandık. Wi-Fi'ya bağlanamıyor hatta hiç Wi-Fi görünmüyor. Ne yapmalıyız? Asıl konu Wi-Fi problemi. Şimdiden teşekkürler.

Düşük fiyatlı anakartların neredeyse tamamında Wi-Fi kartı yoktur Wi-Fi kartı olan modellerde amiral gemisi pahalı modellerdir Ethernet kablosu ile bağlantı yapabilirsiniz ya da USB Wi-Fi adaptör alabilirsini (adaptörü önermem)

Merhabalar, kullanmakta olduğunuz anakartta Wi-Fi modülü bulunmamaktadır. Bu durum normal bir durum sayılabilir. Bir çok anakartta bulunmaz. Wi-Fİ'a bağlanmak için harici bir cihaz kullanabilirsiniz.

Mümkünse PC'ye Wi-Fi kablosu çekin mümkün değilse Wi-Fi adaptörü kullanın ben bu cihazı 1 yıldır kullanıyorum bir sorun çıkarmadı.

Wi-Fi adaptör alana kadar Wi-Fi'a bağlı olan bir telefonu USB ile bilgisayarınıza bağlayın ve "USB internet paylaşımını" açın.

Yeni konular

Geri
Yukarı