Çözüldü Gigabyte Control Center hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba.
Gigabyte G5 ge Gaming laptop satın aldım ve Gigabyte Control Center yükledim. Fakat uygulamayı çalıştırdığımda sadece SSD görünüyor herhangi bir RGB kontrol ekran vs ayarları görüntüleyemiyorum. Sebebi ne olabilir?

İnternette bu program üzerinden MUX Switch yapabileceğimi RGB kontrollerimi gerçekleştirebileceğimi ve birçok özelliği kontrol edebileceğimi görüyorum fakat bende çıkmıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,2 MB · Görüntüleme: 162
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı sorun bende de var acaba çözdün mü?

Gigabyte driver Çözdüm, şu siteden kendi laptopunun modelini seçip driver kısmında Utility var oradan Control Center sürücüsünü indirdim ve oldu.

Gigabyte driver Çözdüm, şu siteden kendi laptopunun modelini seçip driver kısmında Utility var oradan Control Center sürücüsünü indirdim ve oldu.
Kendi modelini yine bu site üzerinden bulup halledebilirsin
Merhaba.
Gigabyte G5 ge gaming laptop satın aldım ve Gigabyte Control Center yükledim. Fakat uygulamayı çalıştırdığımda sadece SSD görünüyor herhangi bir RGB kontrol ekran vs ayarları görüntüleyemiyorum. Sebebi ne olabilir?

İnternette bu program üzerinden MUX Switch yapabileceğimi RGB kontrollerimi gerçekleştirebileceğimi ve birçok özelliği kontrol edebileceğimi görüyorum fakat bende çıkmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Çözüm
Aynı sorun bende de var ve bayağıdır çözemendim en son farklı bir Control Center kullamakta buldum çözümü. Sizin yazınızı görünce denedim Gigabyte Control Center'a girmeyi Drive yükledim olmadı uygulama yüklü Drive yükledim olmadı silip silip defalarca denedim ama cözüm bulamadım daha detaylı anlatır mısınız rica etsem.

siteye girdim ancak nereden control centerı indireceğimi bilmiyorum umarım en kısa sürede cevap verirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı