Gigabyte ekran kartı mı ASUS ekran kartı mı?

Aslında dışarıdan da alınabilir ama site güvenilir olması gerekir benim icin.

Kasa, PSU ve ekran kartı bunlarla değiştirebilirsin. PSU ile kasa senin baktıklarından daha kaliteli ve ekran kartında da işlemciyi 13700K yapacak bütçe kalır. Bu da senin baktığnı gibi 3060 Ti GDDR6X.

Kasa, PSU ve ekran kartı bunlarla değiştirebilirsin. PSU ile kasa senin baktıklarından daha kaliteli ve ekran kartında da işlemciyi 13700K yapacak bütçe kalır. Bu da senin baktığnı gibi 3060 Ti GDDR6X.

bana galax demeyin ya fenalasıyorum daha gecen ay arkadasım aldı dakikada bir hata veriyor kasa ve psu değişir o sıkıntı değil fakat dediğim gibi ekran kartı konusunda değişeceğimi pek sanmıyorum

bu arada fsp yanlış bilmiyorsam iyi bir markaydı ama

10 yıllık NVIDIA partneri sorun olmaz. Çoklu çekirdek lazım demişsiniz hangi programları kullanacaksınız?
dalga konusu olmayacak ise anlatacağım

Tamam o zaman Gigabyte'da kal. Diğer seçtiklerinde bir sıkıntı göremiyorum kasa ve PSU'yu attığım yerden sipariş verebilirsin.
kasa ve psu olur hem gold sertifiskası var

@ahmetaliakdmr sen yine de ekran kartı kısmında iki kere düşün. 13700K'nın fazladan çekirdekleri var ve senin gibi işlemci ağırlık gidecek birisi için bunlar oldukça değerli. Galax ile sorun yaşayan olabilir ama hangi markayla olmuyor ki? Al bak RTX 4080'de ROG Strix gibi üst seviye modeller bile coil whine atabiliyor. Biraz şans faktörü de var, sen alırsın çok memnun kalırsın.

@ahmetaliakdmr sen yine de ekran kartı kısmında iki kere düşün. 13700K'nın fazladan çekirdekleri var ve senin gibi işlemci ağırlık gidecek birisi için bunlar oldukça değerli. Galax ile sorun yaşayan olabilir ama hangi markayla olmuyor ki? Al bak RTX 4080'de ROG Strix gibi üst seviye modeller bile coil whine atabiliyor. Biraz şans faktörü de var, sen alırsın çok memnun kalırsın.
düşüneceğim belki dönebilirim haklısın dediğin gibi

Geri
Yukarı