Gigabyte G1 GTX 970 ve G3258 Sistem Resimleri

Kablolama çok iyi olmuş, yapanların eline sağlık. i5 'e terfi etmeye bak . Hayırlı olsun kardeşim, bol FPS ' li mavi ekransız günler dilerim

Oyun test videoları yapacak mısınız ?
Yardımcı olursanız evet uygun video çekme programını bulamadım tek sorun o video çekiyorum sanıyorum oyuna giriyorum,sadece masaüstü görüntüsü çıkıyor,bir türlü anlayamadım.
Kablolama çok iyi olmuş, yapanların eline sağlık. i5 'e terfi etmeye bak . Hayırlı olsun kardeşim, bol FPS ' li mavi ekransız günler dilerim

Teşekkür ederim Bro! kablolama bizzat ellerimle yapıldı amatörde olsa bu kadar oldu , güzel yorumun için ellerine sağlık.

Şuana kadar hangi oyunlarda darboğaz yaşadınız hocam ?

Şuana kadar hangi oyunlarda darboğaz yaşadınız hocam ?

Hiç bir oyunda darboğaz şikayetim olmadı, ama darboğaz var fps sıkıntısı yok ama darboğaz var evet. Genellikle yayın yaparken aynı anda oyun oynamak gerekiyor oyun yayını olduğundan dolayı, o zaman aşırı derecede darboğaz yaşıyorum ondan başka sıkıntım yok.

O ekran kartına destek için olan çubuğu kestim ben mecburen, Asus Strix sığmadı o çubukla beraber, ben de sadece alttan destek verdim karta yoksa düşecek gibi duruyordu.

O ekran kartına destek için olan çubuğu kestim ben mecburen, Asus Strix sığmadı o çubukla beraber, ben de sadece alttan destek verdim karta yoksa düşecek gibi duruyordu.

Bende asus almayı düşünüyodum ancak gigabyte nin albenisini kıramadım

Bende asus almayı düşünüyodum ancak gigabyte nin albenisini kıramadım

İyi ki almamışsın o çubuğu kesene kadar neler çektim.
Kendim de Gigabyte modelini kullanıyorum zaten daha güzel, Asus olanı abim için aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…