GTX 970 ve G3258 Tabanlı Sistem Alındı

Arkadaşlar ürünleri aldım ve bunun için bir kullanıcı incelemesi yapacağım ürünler en geç pazartesi elime ulaşıcakmış öyle dediler ve ürünler iventustan alınmıştır.

Sistem Özellikleri:

Anakart : Z97 PC MATE
İşlemci : G3258 4.6 GHZ
Ram : 4+2+2 = 8 GB 1333 Mhz Kingston
Kasa : Zalman Z3 Plus Siyah

Aldığım yolda olan , inceliceğim parçalar:

Ekran Kartı : Gigabyte G1 Gaming GTX 970
Soğutucu : Cooler Master Hyper 212 EVO
Ekstra Fan : 212 EVO ya extra takıcağım fandır. XIGMATEK XAF 120 MM
Psu : Cooler Master G750M Modüler 750w 80 Plus Bronz

Alışveriş internet üzerinden bugün yapılmıştır gelir gelmez incelemesini yapacağım.
Söylemek istediğiniz birşey varsa söyleyebilirsiniz mesela o ekran kartının yerine şunu alabilirdin gibisinden.

Ve söylemek istediğim birşey var diyeceksiniz o işlemciye o ekran kartı çok fazla darboğaz çok olacaktır diyeceksiniz, kesinlikle haklısınız işlemci bir sonraki işe girişimde değişecektir :)

Bellekler 4+4 olsa iyi olurdu. Onun dışında işlemciyi en kısa sürede değiştir derim.

Bellekler 4+4 olsa iyi olurdu. Onun dışında işlemciyi en kısa sürede değiştir derim.

Hayırlı olsun. Bu arada anakartta bellekler fazla kalabalık gibi. İki tane 4 gb lık bellek daha iyi olurdu.

bende sizin gibi düşündüm ama olan paramı sonuna kadar harcamış bulunmaktayım bu dedikleriniz bir dahaki sefere olacaktır ssd ile beraber.
Aklıma takılan tek şey 970'i farklı marka mı alsaydım diye düşünüyorum, gigabyte g1 modelinden daha iyi 970 varmıydı sizce ?

En iyilerinden birini almışsın. Çanta verdiler mi yanında? :)
yolda daha gelmedi gelsin bakıcaz ne var ne yok :) çok geniş kapsamlı anlatım düşünüyorum.

g3258 + soğutucu + gtx 970 yerine
i5 4460 (stok soğutucu) + r9 280x daha dengeli olurdu.

doğru söylüyorsun ama ben 2 ay sonra işlemcimi i5 4790k yaptıgımda r9 280x çok düşük kalıcaktı o yüzden böyle daha doğru bi seçim yaptığımı düşünüyorum , ekran kartına ne diyorsun sence aynı model farklı marka daha iyisi varmıydı ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı