Elektronik Gigabyte G24-F2 4399 TL!

Gigabyte G24-F2 modeli İtopya'da 4399 TL'ye düşmüş. En son 4599 liraydı yanlış hatırlamıyorsam. Bu bütçede monitör arayanlar bakabilir.
Kafayı yiyeceğim daha dün monitör aldım. İade edip almak şart oldu. Acaba haftaya fiyat aynı kalır mı?

Ölü piksel çıkma oranı bu monitöre özgü bir durum değil, 30.000 TL'lik bir monitörde de çıkabilir. Bu monitörü aldım alalı 1 tane ölü piksel çıkmadı. Renk oranları ve IPS paneli gayet başarılı. Alınır.

Bazı monitölere özgü bir durum. Bazı paneller bunun gibi mesela fazla ölü pikselli çıkabiliyor kutudan. İtopya.com Gigabyte G24F-2 monitörde 2 ölü piksel bunun gibi bir sürü konu mevcut.

Monitör indirime girmemiş. Direk fiyatı düşmüş. Stok bitmez ise kalır diye düşünüyorum. Sen de bir monitör bulamadın ne hocam.

Buldum işte tertemiz Acer. 1 aydır monitör monitör diye dolanıyorum alır almaz böyle bir fiyat düşüşü şaşırtıcı. Artık ya 2. monitör olarak alacağım ya da iade edip alacağım.

Gigabyte G24-F2 modeli İtopya'da 4399 TL'ye düşmüş. En son 4599 liraydı yanlış hatırlamıyorsam. Bu bütçede monitör arayanlar bakabilir.

Aşağı yukarı 1 yıldır bu monitörü kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim ölü piksel vs. çıkmadı 180Hz de gayet akıyor sadece biraz ışık sızması var ekranın içinde o da hiç rahatsız etmeyecek seviyede.

Yeni konular

Geri
Yukarı