Gigabyte G24F/2 alınır mı?

Sipariş veresim var ama sazan gibi atlamakta istemiyorum. Forumda bazı kullanıcılar kullanılmış ürün yolladıklarını söylüyorlar kendilerine. İki arada bir derede kaldım. Ya buna 3400 Tl vereceğim, ya da Dell'in 24 inç monitörüne 5 bin TL vereceğim. Çok zor bir karar olacak.

Sipariş veresim var ama sazan gibi atlamakta istemiyorum. Forumda bazı kullanıcılar kullanılmış ürün yolladıklarını söylüyorlar kendilerine. İki arada bir derede kaldım. Ya buna 3400 Tl vereceğim, ya da Dell'in 24 inç monitörüne 5 bin TL vereceğim. Çok zor bir karar olacak.
Alın derim hocam. Ben de alacağım bakalım.

Açıkçası beklemenin de sonu yok. Ben Dell G2422HS monitörünü almak istedim gaming.gen.tr sitesinden. Aslında gönlümdeki monitör Dell'di. 1 ölü piksel için değişim garantisi, ürünün 3 yıl yerinde teknik servis garantisi ve ürünün tipi cezbetmişti masamdan dolayı. Fakat biraz daha bekleyeyim belki düşer dedim ve ürünün stoğu bitti ve iki haftadır stok gelmiyor. Onun alternatifi olarak bu ürünü takip ediyordum. 3800 liradan 4533 liraya sonra da 4629 liraya yükseldi. Bu akşam da muhtemelen Kasım indirimleri şeklinde fırsat olarak 3400 liraya düşürdüler. Daha fazla beklemenin alemi yok diye aldım. Gelince kontrol edeceğim artık. Ölü pikselli ürün gelecekse zaten iade edilmiş ürünü göndermezler diye düşünüyorum. Yani şansa sıfır üründe ölü piksel çıkarsa çıkar. Başkasının iade ettiği ürünü gönderdiği bir sonraki kişi de zaten iade edecektir. Oyuncu monitörü bakan ve alan insanların yüzde 90'ı ölü pikselin ne olduğunu biliyordur çünkü.

Sizde haklısınız, yarın gaming.gen'e ulaşıp bir soracağım G2422HS ne zaman gelecek diye. Bildiğim kadarıyla Dell muhteşem bir renk gamutu sunuyor.

Sizde haklısınız, yarın gaming.gen'e ulaşıp bir soracağım G2422HS ne zaman gelecek diye. Bildiğim kadarıyla Dell muhteşem bir renk gamutu sunuyor.
Onu sordum. Saçma sapan otomatik cevaplar veriyor. Şu an stoklarımızda bulunmamaktadır. Gelecek mi? Stoklarımızda yoktur. Bir de siz sorun bakalım :)

Deneyimlerinizi paylaşır mısınız ben de düşünüyorum.

Kutudan DP de çıkıyor.

@Yazzy bende şimdi gördüm fiyatı, almayı düşünüyorum. Sizde ölü piksel vs. çıktı mı?

Yaklaşık 2 ay oldu ben alalı. Üründe herhangi bir ölü pixel veya ghosting çıkmadı sadece bilgisayar kapanırken ya da açılırken siyah ekranda sağ üstte hafif bir ışık sızması var oda rahatsız edici değil. Kutu içerisinden DP çıkmıyor. Renk ve performans olarak bu fiyata alabileceğim en iyi ürünü aldığımı düşünüyorum son derece memnunum tavsiye ederim.

Gigabyte İtopya sayesinde çok sattı. Şu anki piyasamızda ve monitörlerde stok bulunmazken sunduğu özelliklerden dolayı F/P bandına giriyor. Alan arkadaşlar yorumunu paylaşsın hatta inceleme sunsunlar.
Uzunca bir süredir monitör konularında kilit isim olarak sizi takip etmekteyim. Odyssey G3 27" modeli ufo testten sonra hiç oyunda test etme gereksinimi dahi duymadan ivedilikle iade ettim. Bir yanım Dell'i bekle diyor, laptobum da Dell. Bayılıyorum markanın kalitesine ve satış sonrası desteğine. Yıllardır yanıltmadı. Hiçbir kronik sorununa denk gelmediğim duymadığım bir marka. Diğer yanım bekleme al bu Gigabyte'ı diyor. Zaten aslında 2k monitör almam lazım darboğaz yaşamamak için ama bütçe maksimum 4000. 2k hayal gibi şu an bu bütçeyle bana, ancak güvenilir temiz ikinci el düşürürsem alırım yoksa ya VSR 2k açık oynayacağım ya da 1080p'de hafif darboğaz çekeceğim artık. Sizce Dell beklemeye değer mi, kapayım mı bu Gigabyte'ı 3400 liraya?

Uzunca bir süredir monitör konularında kilit isim olarak sizi takip etmekteyim. Odyssey G3 27" modeli ufo testten sonra hiç oyunda test etme gereksinimi dahi duymadan ivedilikle iade ettim. Bir yanım Dell'i bekle diyor, laptopum da Dell. Bayılıyorum markanın kalitesine ve satış sonrası desteğine. Yıllardır yanıltmadı. Hiçbir kronik sorununa denk gelmediğim duymadığım bir marka. Diğer yanım bekleme al bu Gigabyte'ı diyor. Zaten aslında 2K monitör almam lazım darboğaz yaşamamak için ama bütçe maksimum 4000. 2K hayal gibi şu an bu bütçeyle bana, ancak güvenilir temiz ikinci el düşürürsem alırım yoksa ya VSR 2K açık oynayacağım ya da 1080P'de hafif darboğaz çekeceğim artık. Sizce Dell beklemeye değer mi, kapayım mı bu Gigabyte'ı 3400 liraya?

Arada kalmanız doğal. Dell'i bende sever sayarım. Takip ettiğim onca Türkçe ve yabancı forum olmasına rağmen hatta USA'ın Dell sayfasında bile Dell monitörler F/P bandında oluyor. Feedback'leri hep olumlu.
Fakat stok gelir mi - soru işareti cevap vermek zor. Gelirse fiyatı artar mı - soru işareti.
Bir arkadaş Dell 25 Gaming Monitor - S2522HG | Dell USA yurt dışından sipariş etti. Kupon ile 150 Dolara. Konuyu bulamadım fakat.
Yine de monitör lazımsa riske girme Gigabyte iyi. En azından şu anki fiyatı yüzünden F/P bandına oturdu.

Geri
Yukarı