Gigabyte G24F/2 alınır mı?

Şimdi ben de sipariş verdim de gelip kurduktan sonra kurulacak yazılım vs. ayarlar detay falan var mı?
İsteğe bağlı osd sidekick yazılımı var. Monitörün düğmeleriyle monitörün menüsüne girip bir şeyler ayarlıyoruz ya onu uygulama açarak mouse ile yapmamıza olanak sağlıyor istersen indir ben indirmedim. Ama bu uygulamayı indirebilmek için kutunun içinden çıkan bir kablo var yazıcı kablosu diye geçiyor onun bir ucunu monitöre diğer ucunu bilgisayara takınca indirebiliyorsun. Hem de monitör üzerindeki 2 adet usb portunu o bağladığımız kablo aktif ediyor. Hayırlı olsun bu arada asla pişman olmazsınız. Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

İsteğe bağlı OSD sidekick yazılımı var. Monitörün düğmeleriyle monitörün menüsüne girip bir şeyler ayarlıyoruz ya onu uygulama açarak mouse ile yapmamıza olanak sağlıyor istersen indir ben indirmedim. Ama bu uygulamayı indirebilmek için kutunun içinden çıkan bir kablo var yazıcı kablosu diye geçiyor onun bir ucunu monitöre diğer ucunu bilgisayara takınca indirebiliyorsun. Hem de monitör üzerindeki 2 adet USB portunu o bağladığımız kablo aktif ediyor. Hayırlı olsun bu arada asla pişman olmazsınız. Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

Teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi pişman olmam herkes mutlu gibi bu üründen :D renk ayarları vs konusunda ne yaptığınızı da merak ettim aslında hazır renk modlarını mı kullandınız manuel bir şeyler yaptınız mı?

Teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi pişman olmam herkes mutlu gibi bu üründen :D renk ayarları vs konusunda ne yaptığınızı da merak ettim aslında hazır renk modlarını mı kullandınız manuel bir şeyler yaptınız mı?
Vallahi hiç kurcalamadım ayarları default ayarları kullanıyorum. Sadece valorant oynarken FPS olan ayara getiriyorum o da hazır.

Merhaba hocam ben de dün aldım da monitörü. Hocam size zahmet Custom ayarlarınızı atar mısınız? Bir de hocam OverDrive ayarını hangi ayarda kullanmalıyım, AMD Free Sync ayarı açık mı olmalı sizce yoksa kapalı mı?

Kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm şehir dışında olduğumdan ayarlarımı atamıyorum lakin picture modundaki FPS seçeneğini kullanıyordum Free Sync açık bende sürekli.

Kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm şehir dışında olduğumdan ayarlarımı atamıyorum lakin picture modundaki FPS seçeneğini kullanıyordum Free Sync açık bende sürekli.
Ben de valorant oynarken FPS ayarına getiriyorum inanın çok farkediyor default ayarda oynayamıyorum valorantı FPS moduna alışmışım:)

Hocam bende almayı düşünüyorum bir sitede en iyiy oyuncu mon, törü seçildiğini gördüm 2023 yılında da alına bilecek bir monitörmü ya da başka ghosting yapmayan fiyatı uygun bunun gibi monitörler var mı?
Hocam bu fiyatlara en iyileri G24F-2, AOC bir modeli var birde Dell. Hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alın. AOC daha iyi demişler bir bakın derim. Hiçbiri pişman etmez. Dell'i arkadaşım, G24F-2 ben kullanıyorum, memnunuz.

Hocam bu fiyatlara en iyileri G24F-2, AOC bir modeli var bir de Dell. Hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alın. AOC daha iyi demişler bir bakın derim. Hiçbiri pişman etmez. Dell'i arkadaşım, G24F-2 ben kullanıyorum, memnunuz.

İnternetteki karşılaştırma sitelerine baktım Gigabyte daha yüksek puanlı benim içime daha çok sindi ama diğerlerineden bakacağım bir de 24 inç küçükmü daha ağırlıktı FPS oyuları oynadığım için 27 inç düşünmüştüm ama bu özelliklerde 27 inçler çok yüksek fiyatlı geldi 24'e düstüm.

Geri
Yukarı