Gigabyte G24F-2 alınır mı?

Monitör cok guzel ben de sipraris etmistim. Hdr, 180hz, ss ips panel, yükseklik ayarı, usb girisleri ve hdmi 2.0 ama malzeme kalitesi biraz dusuk geldi bana ayrıca 27 inc monitör almak istediğim icin, siparisimi sonradan iptal edip, Asus aldim. Asus ozellik olarak daha geride. Pismanlık yaşıyorum 😊

2K-4K oynatabilme olayı ilgimi çekti çözünürlük farkı oluyor mu sonuçta 1080p. Ben de kendi AOC 24G2SPU monitörümle 2k film indirip izleyebilirim Gigabyte'ın farkı ne? Yoksa hdmi desteklediği için mi öyle yazmışlar.

2K-4K oynatabilme olayı ilgimi çekti çözünürlük farkı oluyor mu sonuçta 1080p. Ben de kendi AOC 24G2SPU monitörümle 2k film indirip izleyebilirim Gigabyte'ın farkı ne? Yoksa hdmi desteklediği için mi öyle yazmışlar.
Dediğinizi tam anlayamadım ama bende bu gigabyte monitör var daha detaylı anlatırsanız deneyebilirim.

Özellik olarak 4K 60fps olarak kullanılabiliyor diye biliyorum. Ama bu özellik ne işe yarıyor tam olarak ben de anlayamadım. Monitör ayarlarından 4K 60fps seçilebiliyor mu mesela ?
Evet seçilebiliyormuş, 'Gigabyte 23.8 G24F-2 aldım' konusundaki mesaj Gigabyte 23.8 G24F-2 aldım

Başka bir forumda, bir arkadaş konuyla ilgili şöyle yazmış;

Bir 1080p monitörde 2k veya 4k oynanabilir fakat ekrana baktığınızda göreceğiniz görüntü 1080p olacaktır oyunu 2k veya 4k şekilde işleyerek tekrar 1080p olarak aktarınca sadece kenar yumuşatmaları biraz daha iyi oluyor ekrandaki piksel sayısı değişmiyor. 2k monitör hissi yaşayamayacaksınız ekran kartınıza daha çok yük binecek fakat görüntü az da olsa netleşecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı