Gigabyte G24F-2 alınır mı?

Bende pazar günü satın aldım.
Yarın elime ulaşacak deneyimlerimi paylaşırım.
Araştırmalarım sonucu ve bu bütçeyle forumda çok önerildiği için AOC ve Gigabyte arasında kaldım. Fakat Gigabyte markasını seçtim.

Not: RX 6700 XT ekran kartı kullandığım için 2K ve 4K desteklemesi çok iyi benim açımdan.

Hocam bende almayı düşünüyorum. Deneyimlerini paylaşır mısın rica etsem? Ölü piksel testi, ghosting vesaire.

Son düzenleyen: Moderatör:
Halen kullanıyorum hocam bir sorun yaşamadım. Ama şu an güncel fiyatı ile 4.859, 00 ₺ bu fiyat bandında daha iyi monitörlere bakabilirsiniz.

Usta benim için renk kalitesi önemli canlı ve net göstermesi önemli ama bakıyorum bu fiyat aralığında 5K ya adam gibi monitör yok sizin önerebileceğiniz var mı güzel renk ve kaliteli gösteren monitör.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 aydır kullanıyorum. Birkaç tane eksi sayabilirim. Öncelikle halen aynı şekilde mi bilmiyorum ancak ben aldığım zaman monitörde çok ciddi ölü piksel sorunu vardı. 1kere değiştirdim gelen modelde gene ölü piksel çıkmıştı. 2. Olarak renk olarak default ayarı biraz kötü geliyor. Uğraşman lazım doğru renkleri bulmak için. Son olarak 180Hz de bazı oyunlarda sorun yaşanabiliyor. Bunları bilerek al.

2 aydır kullanıyorum. Birkaç tane eksi sayabilirim. Öncelikle halen aynı şekilde mi bilmiyorum ancak ben aldığım zaman monitörde çok ciddi ölü piksel sorunu vardı. 1kere değiştirdim gelen modelde gene ölü piksel çıkmıştı. 2. Olarak renk olarak default ayarı biraz kötü geliyor. Uğraşman lazım doğru renkleri bulmak için. Son olarak 180Hz de bazı oyunlarda sorun yaşanabiliyor. Bunları bilerek al.
Renk ayarlarınızı paylaşabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı