Gigabyte G24F-2 alınır mı?

B.Özdemir

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Kronik sorun derken ne gibi? Ben kullanıyorum ve aşırı memnunum. Kronik sorunlar G24F de var bu G24F2. Fiyatına göre çok iyi, 180hz farkını da hissettiriyor. Ayrıca içinden çıkan HDMI direkt 180hz veriyor.

Öncelikle merhaba bu modeli almayı düşünüyorum tekrar indirime girdiği için fakat bu monitörle alakalı kronik sorunlar vb duydum kullananlar ve diğer arkadaşlar bilgi verebilir mi bu konuda?

Kronik sorun G24 F2 de yok o eski modelde vardı ayrıca indirimde değilse almayın 4500 hak etmiyor.

Eski model

Öncelikle merhaba bu modeli almayı düşünüyorum tekrar indirime girdiği için fakat bu monitörle alakalı kronik sorunlar vb duydum kullananlar ve diğer arkadaşlar bilgi verebilir mi bu konuda?

Fiyatı artmadan al kanka.
Pivot istiyorsan 24G2spu modelide var alternatif olarak.

Kronik sorun derken ne gibi? Ben kullanıyorum ve aşırı memnunum. Kronik sorunlar G24F de var bu G24F2. fiyatına göre çok iyi, 180Hz farkını da hissettiriyor. Ayrıca içinden çıkan HDMI direkt 180Hz veriyor.

HDMI ile 144 üstünü alabilmenin mümkün olduğunu bilmiyordum sadece DP ile olur sanıyordum.

Kronik sorun G24 F2 de yok o eski modelde vardı ayrıca indirimde değilse almayın 4500 hak etmiyor.

Eski model.

3800 olmuş.

Geri
Yukarı