Gigabyte G24F-2 vs Dell G2422HS

Memnunum hocam ghosting, ölü piksel ve en önemlisi coil whine bile yok. Bu modelde her şey düzeltildi çünkü. IPS olması da çok güzel, yandan bakınca bile asla kararmıyor ekran. Tek sorun IPS'te ışık sızması olabiliyor fakat bende sadece sağ üstte var o da asla belli olmuyor. Onun dışında aşırı memnunum, oynadığım oyunlarda çok fazla performans alıyorum.

Valorant veya diğer rekabetçi oyunlarda performans nasıl.

AOC'nin Gigabyte'a göre kutu içeriği artısı da var hocam. Gerekli hemen her kablo çıkıyor içinden. DP kablosundan tut USB b kablosuna kadar.

Kutu içeriğindeki her şeyden yedekli olarak mevcut elimde hocam benim için panelin iyi olması :)

Valorant ve CS için konuşacak olursam, renk konusunda asla üzmüyor zaten IPS dediğim gibi. Ekrandan renk ayarları kolaylıkça yapılabildiği ve siyahın parlaklığı özellikle arttırılıp kısılabildiği için oldukça avantaj sağlıyor. Ekranın 24 inç olması FPS için tamamen yeterli olmasının yanında 180HZ'e OC yaptığımızda da güzel bir performans veriyor. Aşağı yukarı ayarlanabiliyor olması da bir artı kesinlikle.

Kutu içeriğindeki her şeyden yedekli olarak mevcut elimde hocam benim için panelin iyi olması :)
GIGABYTE'da zaten sadece DP çıkmıyor, sizde de varsa mükemmel hocam.

Valorant ve CS için konuşacak olursam, renk konusunda asla üzmüyor zaten IPS dediğim gibi. Ekrandan renk ayarları kolaylıkça yapılabildiği ve siyahın parlaklığı özellikle arttırılıp kısılabildiği için oldukça avantaj sağlıyor. Ekranın 24 inç olması FPS için tamamen yeterli olmasının yanında 180Hz'e OC yaptığımızda da güzel bir performans veriyor. Aşağı yukarı ayarlanabiliyor olması da bir artı kesinlikle.

Gigabyte'da zaten sadece DP çıkmıyor, sizde de varsa mükemmel hocam.

MSI ekranım 27 inç olduğundan dolayı gözlerim çok yoruluyordu gerçekten 24 inç yeterli oluyor.

Valorant ve CS için konuşacak olursam, renk konusunda asla üzmüyor zaten IPS dediğim gibi. Ekrandan renk ayarları kolaylıkça yapılabildiği ve siyahın parlaklığı özellikle arttırılıp kısılabildiği için oldukça avantaj sağlıyor. Ekranın 24 inç olması FPS için tamamen yeterli olmasının yanında 180Hz'e OC yaptığımızda da güzel bir performans veriyor. Aşağı yukarı ayarlanabiliyor olması da bir artı kesinlikle.

Gigabyte'da zaten sadece DP çıkmıyor, sizde de varsa mükemmel hocam.

Eski sattığım monitörlerden yedek yapmıştım kendime hocam.

Kesinlikle, 27 çok fazla ve göz yoruyor. 24 çok ideal story oyunlar için de yeterli.

Kesinlikle yoruyor gözü denedim yani 24 kullanıyorum şu an o kadar yorulmuyor gözlerim.

En iyisi hocam, bu arada bu monitör indirimde 3500 idi İtopya'da. Belki bir ara yine düşer ama sanmıyorum, İtopya'nın doğum gününe özel gibi bir şeydi.

Evet indirimi kaçırdık yapacak bir şey yok mecbur alacaz bu Acer da güzel değilmiş :)

Kesinlikle yoruyor gözü denedim yani 24 kullanıyorum şu an o kadar yorulmuyor gözlerim.

Evet indirimi kaçırdık yapacak bir şey yok mecbur alacaz bu Acer da güzel değilmiş :)
Şimdiden hayırlı olsun hocam, fiyat artmadan alın :D 4400 civarıydı daha da artmış, artmıştı ve düşmüştü. Enteresan bir piyasa.

Geri
Yukarı