Gigabyte G24F alınır mı?

berkayvirtue

Kilopat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere bu seride kronik sıkıntılar vardı fakat yeni parti üretimlerle sıkıntının giderildiği söyleniyor. G2422S'ye iki günde bir 200 lira zam gelmesinden dolayı sanırım onu alamayacağım. G24F'yi şu anda alınır mı? Özelliklerine, sRGB oranına bakarsak gerçekten üst düzey monitör gibi gözüküyor. Black Equalizer ayarı da olması bir artı.
Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz, G24F-2 alınır ancak stokta yok o da galiba.

Kronik sorunlu model,bu sorunlar G24F-2 modelinde çözüldü,3700TL'ye LG 24GN600-B var itopyada ona bakabilirsiniz.
Alınmaz. Kronik coil whine sorunu var. O bütçeye @neqetria'nın dediklerine bakılabilir.
Kronik sorunu sanırım sesle ilgili bir şeydi arkadan cızırtısesi vardı önemsemezseniz alınabilir.
Ürünün yorumlarında 2022'den sonra alanların hiçbirinde böyle bir sorun olmadığını söylüyorlar. Emin misiniz düzeltilmediğine?
G24F-2 çok pahalı geldi, bütçemi aşıyor.

Ürünün yorumlarında 2022'den sonra alanların hiçbirinde böyle bir sorun olmadığını söylüyorlar. Emin misiniz düzeltilmediğine?
G24F-2 çok pahalı geldi, bütçemi aşıyor.
Hocam ürün aynı model 2022'den sonra alanlarda sorun olmaması ne alaka? Sorunlar G24F-2 'de çözüldü, dediğim monitöre bakabilirsiniz.

Ayrıca LG'de yükseklik ayarı bulunmuyormuş. Önemli bir özellik bu olsa iyi olur.

Hocam ürün aynı model 2022'den sonra alanlarda sorun olmaması ne alaka? Sorunlar G24F-2 'de çözüldü, dediğim monitöre bakabilirsiniz.
Eminseniz konuşun hocam. Ben 2022'den sonra satın alanların yalancısıyım, eğer kesin böyle bir şey varsa kronik sorun düzeltilmişse yeni üretimlerde alınabilir ama emin değilim işte.

Ayrıca LG'de yükseklik ayarı bulunmuyormuş. Önemli bir özellik bu olsa iyi olur.

Eminseniz konuşun hocam. Ben 2022'den sonra satın alanların yalancısıyım, eğer kesin böyle bir şey varsa kronik sorun düzeltilmişse yeni üretimlerde alınabilir ama emin değilim işte.
Hocam ürün aynı ürün sorunlar aynı üründe üretim değişmeden nasıl çözülebilir? @Saint Lucia size öneri yapabilir.

Geri
Yukarı