Gigabyte G24F vs G24F-2

theumtkyd

Hectopat
Daha fazla  
Hangisini tavsiye edersiniz? Bu modeller alınır mı? Sıkıntıları varsa nedir?

@messinicocugu

İyi monitörlerdir hocam İtopya'daki daha iyi ama çok fark yok aralarında sanırsam.
Ben itopyadakini almak istiyorum zaten paneli daha iyi sanırım. Bir de 2 konuda sizin fikrinizi almak istiyorum. Sizce itopyadaki model 1-2 ay içinde stoğu biter mi? Bir de itopya hakkında son yorumlar hiç iyi değil kullanılmış parça vs. gönderdiklerini söylüyorlar fikriniz nedir? Şu zamanda itopyadan alışveriş yapılır mı?

Ben İtopyadakini almak istiyorum zaten paneli daha iyi sanırım. Bir de 2 konuda sizin fikrinizi almak istiyorum. Sizce İtopya'daki model 1-2 ay içinde stoku biter mi? Bir de İtopya hakkında son yorumlar hiç iyi değil kullanılmış parça vs. gönderdiklerini söylüyorlar fikriniz nedir? Şu zamanda İtopya'dan alışveriş yapılır mı?

Stok bitse bile çoğu zaman geliyor hocam.

G24F-2 düz modelinden daha iyi. İtopya ürünü daha uyguna satıyor ve stokta kalmıyor. Arkadaşım almaya gitti geldiği hafta bitti demişler. 1-2 ay beklersen stok tekrar gelirse tekrar alırsın.
Bilmiyorum artık ailem nasıl bir yol izlerse hemen yarın da alabilirim belli olmaz. En geç yılbaşına kadar alacağım ama hem sistem hem monitör.

İzlenimlerime göre benim de öyle ama fikrinizi almak istedim.

Hocam bir de bu sistemi almayı düşünüyorum alırken 1700 TL farkla 12400F yapacağım daha uzun ömürlü olsun diye değer mi sizce?

Son düzenleme:
Bilmiyorum artık ailem nasıl bir yol izlerse hemen yarın da alabilirim belli olmaz. En geç yılbaşına kadar alacağım ama hem sistem hem monitör.

İzlenimlerime göre benim de öyle ama fikrinizi almak istedim.

Hocam bir de bu sistemi almayı düşünüyorum alırken 1700 TL farkla 12400F yapacağım daha uzun ömürlü olsun diye değer mi sizce?

Olur hocam ama bu sistem daha ucuz burada ekran kartını Palit işlemciyi 12400F yapıp alabilirsiniz:

Olur hocam ama bu sistem daha ucuz burada ekran kartını Palit işlemciyi 12400F yapıp alabilirsiniz:
Hocam parçalar daha kaliteli olsun diyorum be.

Geri
Yukarı