Çözüldü Gigabyte G24F2 1080p monitörde 4K çözünürlük nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sorunum budur bu sorun yüzünden FiveM uygulamasında 6.6 yapamıyorum sahte 4K çözünürlük var.

Sorunu geçici olarak bir çözüm olarak Full screen yerine tam ekran penceleriye alıp masaüstü çözünürlüğümü yapmak istedigim çözünürlüğü yaptıktan sonra oyunada o çözünürlük hali ile işliyor.
Sorunum budur bu sorun yüzünden FiveM uygulamasında 6.6 yapamıyorum sahte 4K çözünürlük var.
Bende 2 gündür aynı dertten muzdaripim. Bütün gece araştırmamın sonucunda CRU (Custom Resolution Utility) sayesinde sorunu çözdüm programdan extension block olan kısma tıklayıp edit sekmesinden TV Resolution seçeneğini kaldırın sonrasında klasör içindeki restar64.exe yi çalıştırıp restart'a basın.

Sorunu geçici olarak bir çözüm olarak Full screen yerine tam ekran penceleriye alıp masaüstü çözünürlüğümü yapmak istedigim çözünürlüğü yaptıktan sonra oyunada o çözünürlük hali ile işliyor.

Çözüm

Geri
Yukarı