Gigabyte G24F2 ayarları

Hocam Amd Software de gözüküyor freesync falan hepsi, DP kablom da yok maalesef düzeleceğini bilsem alırım ama

Şu videoyu bi atayım da iyice net anlaşılsın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet video bu arkadaşlar, son kısımda sorun daha net belli oluyor. Valorantın grafiklerinden dolayı dersek, Forza Horizon 5 te de görüntü böyle kötü geliyordu bana. Bakalım siz de diyeceksiniz inşallah ben abartmıyorumdur.

Bahsettiğim sorun ufak ta olsa hareket eden nesnelerin hareket ederken piksek piksel gözükmesi.
Hocam bende dediğiniz gibi değil.

Video atacak mısınız acaba hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hala kötüyse oyundaki görüntü şu videodaki ayarları yapıp dener misiniz? Ben onları kullanıyorum.

Hala kötüyse oyundaki görüntü şu videodaki ayarları yapıp dener misiniz? Ben onları kullanıyorum.
Sağolun hocam, deniyorum. Çözünürlüğünüz nedir?

Demin çözünürlüğü 3.840 x 2.160 16:9 (60Hz) yaptım ve daha iyi oldu öyle pikselleşme falan belli olmuyordu.

Demin çözünürlüğü 3.840 x 2.160 16:9 (60Hz) yaptım ve daha iyi oldu öyle pikselleşme falan belli olmuyordu.
Bu arada ayarları yaptım, FPS daha da düştü bakalım başka haritalarda da deneyeceğim, bu ayarların normalde FPS i arttırması gerekiyor değil mi?

Son düzenleme:

Bu arada ayarları yaptım, FPS daha da düştü bakalım başka haritalarda da deneyeceğim, bu ayarların normalde FPS i arttırması gerekiyor değil mi?
1920 x 1080 170FPS limitli.

Geri
Yukarı