Gigabyte G27QC monitörde ölü piksel için iade veya değişim yapılmıyor

emre.91

Femtopat
Daha fazla  
İyi akşamlar.

Trendyol üzerinden Gigabyte G27qc monitörü almıştım(18.11.22) fakat ekranın tam ortasında 1 tane ölü piksel çıkmıştı. Satıcı değişim yaparız dedi bende geri yolladım daha sonra stok yetersizliği nedeniyle değişim yapamıyoruz dediler? Bende iade istedim ürünü Gigabyte teknik servise yolladılar onlar da 3 ölü piksel olmadığı sürece değişim yapmadıklarını ve iadeyi de yapamicaklarını çünkü ekranda parmak izi lekeleri varmış ve kutunun içindeki köpük çatlamış hasar almış. Satıcı benlik değil diyor Trendyol'da hiçbir şey yapmıyor. Monitörü geri yollayacaklar bana. Bu durumda ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar.

Trendyol üzerinden Gigabyte G27qc monitörü almıştım(18.11.22) fakat ekranın tam ortasında 1 tane ölü piksel çıkmıştı. Satıcı değişim yaparız dedi bende geri yolladım daha sonra stok yetersizliği nedeniyle değişim yapamıyoruz dediler? Bende iade istedim ürünü Gigabyte teknik servise yolladılar onlar da 3 ölü piksel olmadığı sürece değişim yapmadıklarını ve iadeyi de yapamicaklarını çünkü ekranda parmak izi lekeleri varmış ve kutunun içindeki köpük çatlamış hasar almış. Satıcı benlik değil diyor Trendyol'da hiçbir şey yapmıyor. Monitörü geri yollayacaklar bana. Bu durumda ne yapabilirim?
Çoğu satıcı 1 piksel için iade yapmıyor.

Yapılacak bir şey yok, firmanın iade politikası 1 ölü pixeli dahil etmiyor demek. Bunu bilerek alsaydınız keşke. Ben de sırf bu politikalar nedeniyle yüksek bütçeli monitör almak için hala beklemedeyim. :(

01.09.2022 de ben de aynı üründen aldım. bir adet ölü pixel çıktı. çok önemsemedim ama arada gözüme battığında hadi göndereyim servise falan diyordum. 20 gün kadar önce görüntü tamamen gitti. ledleri yanıyor ama panelde görüntü yok. parlak siyah bir ekran. servis değişim çıktı dedi ama sıfırı yokmuş stokta. para iadesi veya teşhir önerdiler kabul etmedim. şimdi öneri verecekler onu bekliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı