Gigabyte G31-S2L için S-Link 41A Driver nereden bulunur?

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Gigabyte G31-S2L (sanırım böyleydi hatırlamıyorum fakat MSI G31m3-L nin muadili) anakart almıştım, eski anakartım yandığı için. Bu anakartta da ses çıkışı kırık olduğu için S-Link 41A ses kartı aldım ve ekledim. Bilgisayarcıda bir takım sürücüler yükleyerek çalıştırmışlardı, bu gün format attım fakat sürücüsünü bulamadım. Realtek sürücülerini yüklemek de çözüm değil, ne yapmalıyım?

Gigabyte G31-S2L (sanırım böyleydi hatırlamıyorum fakat MSI G31m3-L nin muadili) anakart almıştım, eski anakartım yandığı için. Bu anakartta da ses çıkışı kırık olduğu için S-Link 41A ses kartı aldım ve ekledim. Bilgisayarcıda bir takım sürücüler yükleyerek çalıştırmışlardı, bu gün format attım fakat sürücüsünü bulamadım. Realtek sürücülerini yüklemek de çözüm değil, ne yapmalıyım?
Windows 7'ye uyumlu sürücüleri bulunmamakta. İmkanınız varsa kartı değiştirin.
Yine de yeniden bakalım. İşletim sistemin Win7 mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı