Gigabyte G31M-ES2L ve GT 630 uyumlu mu?

SnnZynlv

Hectopat
Daha fazla  
  • Ekran karti olarak Nvidia GT 630 2 GB 128 bit almak istiyorum.
  • Anakart : Gigabyte G31M-ES2L DDR2
  • RAM: 2 GB DDR2
  • Islemci : Intel Pentium Dual-Core E6500 2.93GHz (2CPUs)
Uyumlu mu?

Çözüm
Uyumludur fakat kartı kullanan biri olarak söylüyorum fiyatı uygun değilse hiç bulaşmayın.
Fiyatı uygun olduğu için bu kartı sordum zaten çok güçlü oyunlar için değil Gta 4,CsGo,Arma 2 gibi oyunlar için almak istiyorum.Teşekkürler
O sistem için önerim R7 240 olacaktır.
Araştırdığım üzere GT630 daha üstün gibi ama Gta 4,CsGo,Arma 2 gibi oyunlar için hangisi daha iyi olur?

Fiyatı uygun olduğu için bu kartı sordum zaten çok güçlü oyunlar için değil Gta 4,CsGo,Arma 2 gibi oyunlar için almak istiyorum.Teşekkürler

Araştırdığım üzere GT630 daha üstün gibi ama Gta 4,CsGo,Arma 2 gibi oyunlar için hangisi daha iyi olur?
R7 240 çok daha iyi bir kart. GT630 oyun için tasarlanan bir kart değil fakat yine de oyun açıyor. Dediğiniz oyunları rahatlıkla açar. Tabi Ram'iniz biraz düşük ama idare edecektir. Aynı ekran kartıyla bilgisayarım GTA V açıyor.

R7 240 çok daha iyi bir kart. GT630 oyun için tasarlanan bir kart değil fakat yine de oyun açıyor. Dediğiniz oyunları rahatlıkla açar. Tabi Ram'iniz biraz düşük ama idare edecektir. Aynı ekran kartıyla bilgisayarım GTA V açıyor.
Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı