Gigabyte G31M-ES2L ve GTX 1050 Uyumu

MBerat

Hectopat
Evde duran masaüstü bilgisayarımı tekrar kazanmak ve oyun oynamak istiyorum. Ondan bir delilik yapıp cok guzel ekran kartı almayı düşünüyorum. Anakartım Gigabyte G31M-ES2L (biliyorum kötü baya, cok zaman geçti bunu toplatalı). Şimdi ben bu anakarta GTX 1050 2GB almayı düsünüyorum. Uyumluluk sorun olur mu veya FPS artisi ne kadar olur oyunlarda? Su an kullandigim ekran karti AMD Radeon R7 200 series. Simdiden herkese tesekkurler. PSU 300W.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evde duran masaüstü bilgisayarımı tekrar kazanmak ve oyun oynamak istiyorum. Ondan bir delilik yapıp cok guzel ekran kartı almayı düşünüyorum. Anakartım Gigabyte G31M-ES2L (biliyorum kötü baya, cok zaman geçti bunu toplatalı). Şimdi ben bu anakarta GTX 1050 2GB almayı düsünüyorum. Uyumluluk sorun olur mu veya FPS artisi ne kadar olur oyunlarda? Su an kullandigim ekran karti AMD Radeon R7 200 series. Simdiden herkese tesekkurler. PSU 300W.
İşlemciniz sanırım çok eskidir. Ayrıca psu yetmez zaten. Gtx 1050 de taksanız r7 200 series den çok bir farkı olmaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı