Gigabyte G41 MT-D3 ve PNY 8GB DDR3 1066 MHz RAM Uyumu

Daha fazla  
Elimde 2x2 GB DDR3 533 MHz RAM vardı. Ben bunu 1x8 GB DDR3 1066 MHz RAM'e yükseltmek istedim PNY markasını araştırdım anakarttımın max desteklediği RAM miktarı 8 GB 1066 MHz idi. Arkadaşlarıma danıştım bir çok yerde de araşırma yaptım ve PNY firmasının eski kaliteli ve güvenilir bir marka olduğunu öğrendim ve RAM'i bir firmadan sipariş ettim. N11 ve gittigidiyorda puanları yüksekti firmanın. RAM biraz daha ucuza gelsin diye firmanın sitesinden aldım. RAM'i firmanın adı DFS bilgisayar ancak RAM çalışmıyor. Bir arkadaşıma sordum bana dediği anakarttımın RAM markasını desteklemiyor olabilir dedi. Ben RAM tam oturttuğuma eminim kendi RAM'lerimi çıkar tak tekrar her türlü denedim ancak PC açılmadı ve dıd dıd dıd diye sesler geliyordu. Anladım ki PC açılmayacak. Şu an 2x2 GB RAM'lerimi taktım ve şuan çok üzgünüm sizce sorun nedir? Anakartım Gigabyte G41 MT-D3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı