Gigabyte G5 MF-E2ee333SD nasıldır?

Kesinlikle uzak durun Gigabyte g5e modelden yazıyorum size sıcaklık değerlerini şöyle anlatayım CS:GO Turbo modda 98 derecelerde dolanıyor Valorant keza 95'lerde fakat RDR 2 de 72'ler de dolanıyordu o kadar sesli çalışıyor ki size anlatamam sessiz olması ve ısınmaması için güç tasarrufu modunda kullanıyorum e bu da takdir edersiniz ki gözle görülür bir performans kaybına neden oluyor kesinlikle uzak durun tavsiye vermiyorum bakın cidden çok pişman olursunuz kaçın.

Kesinlikle uzak durun Gigabyte g5e modelden yazıyorum size sıcaklık değerlerini şöyle anlatayım CS:GO Turbo modda 98 derecelerde dolanıyor Valorant keza 95'lerde fakat RDR 2 de 72'ler de dolanıyordu o kadar sesli çalışıyor ki size anlatamam sessiz olması ve ısınmaması için güç tasarrufu modunda kullanıyorum e bu da takdir edersiniz ki gözle görülür bir performans kaybına neden oluyor kesinlikle uzak durun tavsiye vermiyorum bakın cidden çok pişman olursunuz kaçın
Alalı ne kadar olmuştu? Isınma sorunu dışında da sorun var mı? ( Çözüm bulabildiniz mi ısıya)

Özellikle merak ettiğim bir laptoptu, kullanan birisinden biraz daha bilgi almak, dinlemek isterim mümkünse.

( 4050 ekran kartlı modeli sipariş vemiştim, teslim almadan iptal ettim, içimde kaldı. 20k idi. sonrasında 3050ti acer aldık.)

Alalı ne kadar olmuştu? Isınma sorunu dışında da sorun var mı? ( çözüm bulabildiniz mi ısıya)

Özellikle merak ettiğim bir laptoptu, kullanan birisinden biraz dinlemek isterim mümkünse.

Alalı 2 ay kadar oldu performansından aşırı memnunum. Yani her oyunu ultrada oynuyorum ısınma sorununa çözüm bulaamazsınız kimse bulamaz hele ben Adana'da yaşıyorum gün içinde 40'lı dereceleri görüyoruz. Şarjı 2 saat gidiyor gitmiyor. Ses kalitesi ideal. Ekranı çok kaliteli. Renkler dolgun. Kasa Clevo kasa ısınma sorunu bu sebeple oluyor ama kaliteli bir kasa malzeme bakımından. Isınma sorunu hariç sesli çalışıyor Allah var aşsırı sesli çalışıyor ama sessiz modda da gram ses yok tabii bir performans kaybına yol açıyor. Benim açımdan sorun yok Valorant CS:GO gibi oyunlar oynuyorum ben arada hikayeli oynarım GTA 5 en Ultra ayalarda yağ gibi RDR 2 de öyle God of War da öyle yani ısınma sorunu hariç hiçbir sorunu yok açıkçası.

Teşekkürler ve sizin adınıza sevindim. Anladığım kadarı ile sorunlu ama benim zannettiğim kadar sorunlu değil. Umarrım uzun yıllar kullanırsınız.

Adana dediğinize göre o sıcaklık bile normal gibi geldi :)

Teşekkürler ve sizin adınıza sevindim. Anladığım kadarı ile sorunlu ama benim zannettiğim kadar sorunlu değil. Umarrım uzun yıllar kullanırsınız.

Adana dediğinize göre o sıcaklık bile normal gibi geldi :)

Teşekkür ederim dostum ama sana şunu söyleyebilirim gönül rahatlığı ile Gigabyte tercih etmeyerek iyi yapmışsın ben bu sesli çalışmayı ve ısıyı problem etmiyorum ama insanlar ediyor kasamda çok sesli çalışırdı alışığım ben hayırlı akşamlar diliyorum.

Teşekkür ederim dostum ama sana şunu söyleyebilirim gönül rahatlığı ile Gigabyte tercih etmeyerek iyi yapmışsın ben bu sesli çalışmayı ve ısıyı problem etmiyorum ama insanlar ediyor kasamda çok sesli çalışırdı alışığım ben hayırlı akşamlar diliyorum.
4050 mi almıştınız bilmiyorum ama 4050 3050ti den %60 daha performansalı, çok büyük fark var.
F/P maddi imkanlar yüzünden siz de bende alabileceğimiz en iyi laptopu almışız. Fiyatına göre bazı sorunların olması normal. Bence sizde iyi etmişsiniz. Sadece extra soğutma önlemleri almanız gerek. Isı tüm laptoplar açısından en büyük açmaz/çıkmaz.
*** İYİ GECELER ****

VE vermiş olduğunuz bilgiler için ÇOOOK teşekkürler.

Geri
Yukarı