Gigabyte G5 RTX 4050 19.999 TL'ye alınır mı?

Bütçe
20000
İlk TR geldiğinde alan bir kişi paylaşmıştı, 38 FPS'e kadar düşüyor performans.
Bu cihazda mı düşüyor? Ben cihazımda hiç öyle bir sıkıntı yaşamadım. Bu cihaz benimkinden donanım olarak iyi olduğu için sıkıntı çıkartmaz diye düşünmüştüm ama durum böyleyse iptal mantıklı olur.

Hocam testlerde %100 Fan'da 99 dereceyi vurmuş cihaz ki ben fiyatı görünce araştırmadan sipariş ettim, bir laptopu ortalama 6-7 yıl kullanıyorum ve son sınıf olduğum için önümüzdeki yıldan itibaren hem iş hem de harici monitör ile oyun amaçlı kullanacağım ve cihaz yük altında uzun saatler kalacak, fiyat avantajı uzun vadede kabus olsun istemiyorum.

Ben yeterli cevabı aldım ve iptal ediyorum şimdi, yardımcı olan herkese teşekkürler.
Anladım hocam. Siz de haklısınız tabii bu durumda bu sıcaklıklar 6-7 yıl kullanacaksanız sıkıntı çıkarabilir.

Bu cihazda mı düşüyor? Ben cihazımda hiç öyle bir sıkıntı yaşamadım. Bu cihaz benimkinden donanım olarak iyi olduğu için sıkıntı çıkartmaz diye düşünmüştüm ama durum böyleyse iptal mantıklı olur.

Anladım hocam. Siz de haklısınız tabii bu durumda bu sıcaklıklar 6-7 yıl kullanacaksanız sıkıntı çıkarabilir.
Teste sokmanız yeterli.

Geri
Yukarı