Gigabyte GA 945 PL-S3 Sistem İçin 450 TL Takviye Önerisi

Typer31

Hectopat
Arkadaşlar çok eski bir sistemim var kullanmıyorum o sistemi içindeki parçaları satıp CSGO, Fortnite oynatacak bir PC toplamak istiyorum. Veya her şeyini yenilemek istiyorum.

Sistem şu;

Anakart: Gigabyte GA 945 PL-S3
İşlemci: Bilmiyorum bilgisayar açılmıyor HDD'de sıkıntı var ama Pentium D serisi olması lazım.
RAM: 2 GB DDR2 800 MHz
HDD: Bozuk açılmıyor.
Power Supply: 250 Watt Turboo boost marka.
Ekran kartı: ATI Radeon HD 5450, 1 GB 64 bit küçük fanlı.

Anakart maximum 4 GB RAM destekliyor. RAM alsam bile ekran kartımı yükseltmem lazım oyunları açabilmesi için ekran kartı baktım ucuz buldum. GTX 750 ve GTX 650 fakat PSU yetersiz yani 10 senelik PC satmak istiyorum parçalarını söküp, ne kadar mantıklı? Bir de internette 350 Watt PSU araştırdım ancak 30 lira? Bu kadar ucuz mu diye yorumlara baktım çok sesliymiş bir sıkıntı çıkarır mı? önerilerinizi istiyorum.
Maximum Bütçem: 450 TL, 2. el sistemde olur sıkıntı çıkarmasında.

Son düzenleyen: Moderatör:
O sisteme yatırım yapmanızı önermem. Parçaları satmayı deneyin ve letgo yada sahibinden tarzı sitelerden ikinci el PC bakın. 400-500 TL fiyatlı kasalar bulabilirsin CS:GO açan.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı