Gigabyte GA-945GZM-S2 için işlemci önerisi

393060

Kilopat
Makaleler
3
Gigabyte GA-945GZM-S2 rev3.9 bu anakarta hangi işlemci iyi gider. Anakart değiştir diye yazmayın eski bir anakart olduğunu biliyorum.

Destek listesine göre en iyi Core 2 Extreme X6800 destekliyor fakat hiçbir yerde o işlemci bulunmadığından Core 2 Duo E6700'e kalıyor iş. O işlemci de iyi bir işlemci olmadığı için normalde sistem değiştirin derdim ama en azından anakart değiştirmenizde fayda var. ASUS Gigabyte G31 anakartlar bile iş görür bu anakarttan ziyade.

Destek listesine göre en iyi Core 2 Extreme X6800 destekliyor fakat hiçbir yerde o işlemci bulunmadığından Core 2 Duo E6700'e kalıyor iş. O işlemci de iyi bir işlemci olmadığı için normalde sistem değiştirin derdim ama en azından anakart değiştirmenizde fayda var. ASUS Gigabyte G31 anakartlar bile iş görür bu anakarttan ziyade.

Hocam elimde 2 adet Gigabyte GA945GZM-S2 var 1 adet ASUS P5KPL-AM SE 1 adet Gigabyte G41m combo 1 adet Pegatron IPX41-D3. daha da varda modelleri aklıma gelmedi ben bu 2 anakartta bir işe yarasın yani verebileceği en son performansı versin yeter onun için.

ASUS P5KPL-AM SE kullanabilirsiniz, G41 yonga setine nazaran daha iyi OC performansı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı