Gigabyte GA-A320M-H ve Athlon 3000G uyumu

ALİ YLDZ

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, ben Gigabyte GA-A320M-H anakart ile Athlon 3000G bir APU sistem toplayacağım.
Bu sistem çalışır mı?
Ve APU ekran kartı bellegini artırabılır mıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yiğit Alp Usta

Nanopat
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, ben Gigabyte GA-A320M-H anakart ile Athlon 3000G bir APU sistem toplayacağım.
Bu sistem çalışır mı?
Ve APU ekran kartı bellegini artırabılır mıyım ?
APU ekran kartı belleği sistemin RAM'inin belli bir kısmını alır örneğin 2GB sistemin kullanabileceği RAM'i artırabilirsin ancak APU'ya OC yapmadığın sürece olmaz diye düşünüyorum. (Yanlışım varsa pardon)

KS
ALİ YLDZ

ALİ YLDZ

Femtopat
En iyi cevaplar
0
APU ekran kartı belleği sistemin RAM'inin belli bir kısmını alır örneğin 2 GB sistemin kullanabileceği RAM'i artırabilirsin ancak APU'ya OC yapmadığın sürece olmaz diye düşünüyorum. (Yanlışım varsa pardon)
Ben APU'nun ekran kartı belleği 2 GB yapabılır mıyım bu anakartla

EjderLefLef

Millipat
En iyi cevaplar
1
Ben APU'nun ekran kartı belleği 2 GB yapabılır mıyım bu anakartla.
Ürünleri aldınız mı yoksa alacak mısınız? Eğer almadıysanız bütçenize göre alternatiflerde sunulabilir.
Sorunuza gelince 2'si birlikte çalışır ama o işlemci ne kadar sizi taşır tartışılır.

KS
ALİ YLDZ

ALİ YLDZ

Femtopat
En iyi cevaplar
0
APU ekran kartı belleği sistemin RAM'inin belli bir kısmını alır örneğin 2 GB sistemin kullanabileceği RAM'i artırabilirsin ancak APU'ya OC yapmadığın sürece olmaz diye düşünüyorum. (Yanlışım varsa pardon)
Ben APU'nun ekran kartı belleği 2 GB yapabılırmıyom bu anakartlar.

Ürünleri aldınız mı yoksa alacak mısınız? Eğer almadıysanız bütçenize göre alternatiflerde sunulabilir.
Sorunuza gelince 2'si birlikte çalışır ama o işlemci ne kadar sizi taşır tartışılır.
Bilmiyorum yakında alacağım araştırma yapıyorum dört beş aydır.

Yukarı