Gigabyte GA-A320M-S2H BIOS güncellenmeli mi?

aKaann

Hectopat
Daha fazla  
Gigabyte GA-A320M-S2H anakart kullanıyorum. Anakartın driver sürümü F42 güncel olarak F55b var. Bilgisayarı 2020 yılında aldım hiçbir şekilde driver güncellemesi yapmadım. Anakartın Driver'i zaten 2019 yılından kalma. Bilgisayarım zaten SSD'li 23 saniyede açılıyor. Driver güncellemesi yaparsam sorun düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun yok bence, ben Samsung SSD kullaniyorum ortalama olarak 17-18 saniyede aciliyor. 5 saniyenin pek bi' onemi olmaz herhalde.

Bence sorun daha cok SSD'de gibi. BIOS'u gene de guncelleyin ama pek SSD'nin hizini etkiler mi bilemiyorum, bu konuda bilgim yok. CrystalDiskMark ile test hizi yap ve paylas. Disk modelinin ne oldugunu soylemeyi de unutmayalim. :)

Sorun yok, ben Samsung SSD kullaniyorum ortalama olarak 17-18 saniyede aciliyor. 5 saniyenin pek bi' onemi olmaz herhalde.

Bence sorun daha cok SSD'de gibi. BIOS'u gene de guncelleyin ama pek SSD'nin hizini etkiler mi bilemiyorum, bu konuda bilgim yok. CrystalDiskMark ile test hizi yap ve paylas. Disk modelinin ne oldugunu soylemeyi de unutmayalim. :)
Tam ismini bilmiyorum ama Asine Photon Series yazıyor ve 2TB.

Yeni konular

Geri
Yukarı