Gigabyte GA-A320M S2H ekran kartsız çalışmadı

Sheerloc

Femtopat
Bugün Ryzen 3 1200 ve GA-A320M S2H aldim RAM taktim. Ama anakartın CPU güç girişi 8 pin PSU'da 4 pin, ben 4 pin taktım Anakart'a ve PSU 350W bayağı eski. Ekran kartim yok, tornavida ile çalıştırmayı denediğimde ise çalışmıyor. Ekran karti olmadığından dolayı olabilir mi?
Yardımlarinız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 3 gün önce ekran kartsız DDR2 bir anakartı çalıştırmıştım o PSU ile sorun anakartta olabilir mi sizce.

Anakartta sorun olması imkansıza yakın denilebilir. O PSU 350W ama büyük ihtimalle 250W yakınlarında bir şey verebiliyordur. Şu anki sistemlere yetersiz.

Artı -1 Eksi
Anakartta sorun olması imkansıza yakın denilebilir. O PSU 350W ama büyük ihtimalle 250W yakınlarında bir şey verebiliyordur. Şu anki sistemlere yetersiz.

Anladım çok teşekkür ederim aslinda benim kendi kasamda Zalman 600W bir PSU var fakat onun kablolamasını yaptırdığım için çıkartamıyorum çıkartsam kablolamasını tekrar düzgün yapamayacagım muhtemelen ben en iyisi bir tne daha PSU aliyim bu Zalman megamax 600W 80+ aliyim mi bir tne daha 1 yıldır bir sorun çıkarmadı.

Anladım çok teşekkür ederim aslinda benim kendi kasamda Zalman 600W bir PSU var fakat onun kablolamasını yaptırdığım için çıkartamıyorum çıkartsam kablolamasını tekrar düzgün yapamayacagım muhtemelen ben en iyisi bir tne daha PSU aliyim bu Zalman megamax 600W 80+ aliyim mi bir tne daha 1 yıldır bir sorun çıkarmadı.

Bütçeniz nedir? XPG Pylon 550W öneririm. Bütçeniz yetmez ise FSP Hydro k 500W öneririm. Ama ne olur ne olmaz Zalman ile bu bilgisayarda deneme yağın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı