Gigabyte GA-A320M-S2H Sisteme Kasa Önerisi

LongHaoChen

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımızın dediği gibi iş için kullanılmıycaksa dengesiz olmuş kasa olarak Dark Diamond Pro öneririm.

Kurduğunuz sistem çok dengesiz olmuş kullanım amacınız ne?
Kullanıcım amacım sadece tek bir oyun oynamak. Bunun içinde 8 çekirdekli işlemci gerekiyordu. Tercihim Amd den yana oldu. Oyun motoru çok eski olduğu için sadece işlemci gücü ve rame ihtiyaç duyuyor bu yüzden ekran kartı gt 730 alacaktım fakat rx550 indirime girince kaçırmak istemedim. Anlayacağınız klasik sistem toplama önerileriniz benim işime yaramaz.
Eğer böyle görsel bir takıntın yoksa bu kasayı önerebilirim işini göreceğinden eminim. Görsele önem veririm ben diyorsan 2. linkteki kasayı önerebilirim.
Keşke kasayla+psu bir arada olan kasalardan alsaydın. Örneğin Xigmatek Beast modeli

1- Cooler Master MasterCase Pro3 USB3.0 x 2 MiniTower MATX Fiyatı

2- https://www.vatanbilgisayar.com/rampage-azor-4x120mm-rgb-fan-usb-3-0-midt-atx-gaming-kasa.html
Önerin için teşekkürler. Kasa ve psu yu her zaman ayrı alma taraftarıyım. Benim için görüntünün bir önemi yok hatta ışıksız olması benim daha çok işime gelir. Cm mastercase proyuda not aldım teşekkür ederim.

Son düzenleme:
RX550 + 2700X yerine 2600 + RX580 alabilirsin.
Bir de A320 anakart 2700X için yetmeyebilir, bütçe nedir?
Yetmeyebilirden kastınız nedir?
Dediğim gibi işlemci 2700x almam gerekiyordu ve yukarıda belirttiğim gibi benim için ekran kartının bir önemi yok almasam da olurdu elimde gt730 vardı onu kullanacaktım. Güncel oyun oynamayacağım. Ezber rehberden vazgeçersek sevinirim. Sadece kasa önerisi arıyorum ilginiz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı