Gigabyte GA-EP43T-UD3L Mac OS Kurulumu

Veteran

Hectopat
Merhaba.
Raw dosyasını Mac üzerinde çıkartıp, USB'ye başarılı bir şekilde yazdırdım. Kuruluma geçtim, gereken dosyaları Maverick için ayırdığım harddisk bölümüne 20-25dk'lık bir kurulumun ardından pc yeniden başladı ve Mavericks harddiskini seçtiğimde herhangi bir hata vermeden pc yeniden başlıyor. (Yani bölge ayarlarını yapacağım ekrana geleceğim sırada yeniden başlıyor.)

-v komutu ile Mavericks harddiskini seçip başlatıyorum. Herhangi bir yerde hata vermiyor, tam olarak sistemin açılması gereken yerde otomatik olarak yeniden başlıyor.

Sistem:
  • ep43t-ud3L
  • e5200 işlemci
  • GTX 650 ddr5
  • 12gb 1600mhz ddr3
  • 1tb hdd + 80gb hdd. (Ben 80 gb'lık olan harddiske kuruyorum. Bu hdd 2 parça halinde. 40'lık kısmında ML2 kurulu, diğer 40'lık kısmı Mavericks'e ayırdım.)
  • 1tb'lık kısımda ise win 8.1 pro yüklü.

Acaba sorun nereden kaynaklanıyor olabilir ?

İyi akşamlar

USB takılı durumda bırakıyorum.. Daha önceden Snow leo, lion ve MLx sürümlerinin hepsini kurmuştum... Bu konuda az çok bilgim var fakat bir hata almadığım için sorunu çözemedim...
MyHack ile denedikten sonra, sorunu çözmem takdirde bende bildiklerimi arkadaşlarla paylaşmaya çalışacağım. Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı