Gigabyte GA-G31M-ES2L anakart Windows 10 destekliyor mu?

Çözüm
Anakartınızın sürücüleri sınır olarak sadece Windows 7 32-64 bit için mevcut, Grafik kartınız ise Windows 8 32-64 bit'e kadar destek vermekte.
Ekran kartı biraz düşük benimki ATI Radeon HD 4670 4 GB RAM işlemci Intel Core 2 Quad Q8400 2.66 GHz Windows 10 anakartımız aynı Gigabyte GA-G31M-ES2l bu arada işlemcin ne?
yani bu sistem ile benimki windows 10 u sorunsuz çalıştırıyor

Ekran kartı biraz düşük benimki ATI Radeon HD 4670 4 GB RAM işlemci Intel Core 2 Quad Q8400 2.66 GHz Windows 10 anakartımız aynı Gigabyte GA-G31M-ES2l bu arada işlemcin ne?
yani bu sistem ile benimki windows 10 u sorunsuz çalıştırıyor
anakartın ddr2 değilmi nasıl ddr3 ekran kartı taktın
Bemide anakartım aynı DDR2 DDR3 ekran kartı takabilir miyim ya da 512 MB ekran kartı takarsam oyun açar mı?

Anakartın DDR2 değil mi nasıl DDR3 ekran kartı taktın.
Bemide anakartım aynı DDR2 DDR3 ekran kartı takabilir miyim ya da 512 MB ekran kartı takarsam oyun açar mı?

Ekran kartı kaç MB olduğu önemli değil ama oynarsın işte 2010'lu oyunları falan oynarsın yani MB etki etmiyor ekran kartı güçlümü ona bak.

anakartın ddr2 değilmi nasıl ddr3 ekran kartı taktın
DDR2 olayı anakartın hangi RAM türü olduğunu belirtir. Ekran kartı için DDR2 RAM destekleyen anakarta DDR3 ekran kartı takabilirsiniz hiçbir sorun olmaz. Bende de şuan öyle. RAM DDR2 ama ekran kartı DDR3 takılı, sorunsuz çalışıyor. Yani ekran kartı DDR türünün bir önemi yok anakartta.

Geri
Yukarı