Gigabyte GA G31m ES2l OC nasıl yapılır?

Tamam usta olmuyorsa yapacak bir şey yok, oynadığım oyun islemci bazlı çalışıyor ondan dolayı overclock uapmak istedim elimdeki imkanlarla ama uapcak bir şey yok ozmansa.

Tam olarak hangi oyunları oynuyorsunuz? Kullandığınız işletim sistemi ne? Bunların dışında arka planda çalışan program varsa onları kapatabilirsiniz oyun oynarken. Eğer kullandığınız işletim sistemini söylerseniz belki size yeni bir işletim sistemi önerebilirim veya Windows 10 gibi bir sistem kullanıyorsanız yüklü gelen gereksiz programları kaldırıp hafifletmenin yolları var.

Tam olarak hangi oyunları oynuyorsunuz? Kullandığınız işletim sistemi ne? Bunların dışında arka planda çalışan program varsa onları kapatabilirsiniz oyun oynarken. Eğer kullandığınız işletim sistemini söylerseniz belki size yeni bir işletim sistemi önerebilirim veya Windows 10 gibi bir sistem kullanıyorsanız yüklü gelen gereksiz programları kaldırıp hafifletmenin yolları var.
Usta knight online yüklü sadece pcde windows 7 işletim sistemi

Usta Knight Online yüklü sadece PC'de Windows 7 işletim sistemi

Çok garip, o oyun bayağı eski aslında rahatça kaldırabiliyor olması lazım sisteminizin, önerilen sistem özellikleri Pentium 4 ve 1 GB RAM olarak belirtilmiş. Windows 7 ise o sistemde rahat çalışmalı. Sürücüleriniz yüklü mü? Sistemde virüs te olabilir. Eğer uzun zamandır yapmadıysanız temiz bir Windows 7 64-bit formatı çekip sürücülerinizi yeniden kurmanızı öneriyorum. Eğer SSD'niz varsa Windows 10 LTSC bile kurabilirsiniz ama 4 GB RAM ile biraz ağır gelebilir.

Ramlaeri 2 tane 800 mhz taktım bu ayarlarla 0.6 overclock yapabildim üstüne çıktığımda pc acilmiyor
20240111_135148.jpg

Geri
Yukarı