Gigabyte GA-G41M-ES2L Mac OS X Kurulur Mu

Ekin Akin Araz

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Herkese simdiden yardimlari icin cok tesekkür ederim.
Ben kendimce bi PC toplamaya calistim ve asagida yazdigim parcalarla bir PC topladim. Acaba bu PC'ye sorunsuz bir şekilde MAC OS kurma sansim var mi? Hangi sürüm kurulabilir? Ya da bana maliyeti çok yüksek olmayan ama sorunsuz ve stabil olarak MAC OS kurmak icin ideal bir donanim listesi yapmama yardimci olur musunuz? Önerileriniz nelerdir?

Elimdeki toplama PC:
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

parrhesia

Kilopat
En iyi cevaplar
2
Mac OS X Mavericks 10.9 RAW İmajı | Technopat Sosyal
Bu dosyayı indirip USB belleğe yazdırın. Biosu son sürümüne güncelleyin. Kuruluma başlarken Usb yi seçip 2.bootloaderı devreye alıp öyle kuruluma geçin. Benzer donanımlara Mac Os X 10.9 Mavericks+Windows 8.1 başarılı bir şekilde kuruldu sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum.

KS
Ekin Akin Araz

Ekin Akin Araz

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Evet, en az 20 defa kurdum denedim ama nedense kurulumdan sonra restart yapinca acilmiyor ya da kuruluma gecmiyor.

parrhesia

Kilopat
En iyi cevaplar
2
Siz kurulumu yapın. Sadece etherneti yükleyin ben geri kalan işlemler için yardım ederim.

parrhesia

Kilopat
En iyi cevaplar
2
Bu sayfada donanıma ait bilgiler eksik. AIDA64 ile donanım raporu alıp buraya ekleyin, bakalım. Sony Vaio'da hiç denemedim. Elinizdeki kurulum USB ile denemediniz mi?

KS
Ekin Akin Araz

Ekin Akin Araz

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Evet, USB ile denedim ama bir türlü olmadi. Bakmadigim video, denemediğim yol kalmadi desem yeridir.

AIDA64 raporu ekte.

Dosya Ekleri

parrhesia

Kilopat
En iyi cevaplar
2
Donanımda sorun yok gibi. Kurulum için Clover mi yoksa Chameleon bootloader mi denediniz? Yaptığınız işlemleri yazın ekran görüntüsü koyun, nerede takıldığına bakalım.

Yukarı