Gigabyte GA-G41M-ES2L Mac OS X Kurulur Mu

Ekin Akin Araz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese simdiden yardimlari icin cok tesekkür ederim.
Ben kendimce bi PC toplamaya calistim ve asagida yazdigim parcalarla bir PC topladim. Acaba bu PC'ye sorunsuz bir şekilde MAC OS kurma sansim var mi? Hangi sürüm kurulabilir? Ya da bana maliyeti çok yüksek olmayan ama sorunsuz ve stabil olarak MAC OS kurmak icin ideal bir donanim listesi yapmama yardimci olur musunuz? Önerileriniz nelerdir?

Elimdeki toplama PC:
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, en az 20 defa kurdum denedim ama nedense kurulumdan sonra restart yapinca acilmiyor ya da kuruluma gecmiyor.

Bu sayfada donanıma ait bilgiler eksik. AIDA64 ile donanım raporu alıp buraya ekleyin, bakalım. Sony Vaio'da hiç denemedim. Elinizdeki kurulum USB ile denemediniz mi?

Evet, USB ile denedim ama bir türlü olmadi. Bakmadigim video, denemediğim yol kalmadi desem yeridir.

AIDA64 raporu ekte.

Dosya Ekleri

• Report.txt
    333,3 KB · Görüntüleme: 1.015
Donanımda sorun yok gibi. Kurulum için Clover mi yoksa Chameleon bootloader mi denediniz? Yaptığınız işlemleri yazın ekran görüntüsü koyun, nerede takıldığına bakalım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı