Gigabyte GA-H110M-S2 anakart GTX 1660S ile uyumlu mu?

Hkklik

Femtopat
Daha fazla  
İşlemci
İntel Core İ5 7500
Arkadaşlar selam konuyu çok araştırdım fakat herhangi bir yerde açıklamasını veya çözümünü bulamadım yakın zamanda KYK'den çıkacak kredi ile GeForce GTX 1660 Super almayı planlıyorum anakartım ile uyum sağlar mı sağlamaz ise nasıl bir anakart almalıyım, elimdeki ekran kartı MSI'ın NVIDIA GeForce GT710 ekran kartı.

İşlemci i5 7500.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Anakart uyumludur. Takabilirsiniz fakat işlemci ile darboğaz yapar. Darboğaz ise teknik olarak sisteme zarar vermez.

Arkadaşlar selam konuyu çok araştırdım fakat herhangi bir yerde açıklamasını veya çözümünü bulamadım yakın zamanda KYK'den çıkacak kredi ile GeForce GTX 1660 Super almayı planlıyorum anakartım ile uyum sağlar mı sağlamaz ise nasıl bir anakart almalıyım, elimdeki ekran kartı MSI'ın NVIDIA GeForce GT710 ekran kartı.

İşlemci i5 7500.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hocam darboğaz yapacaktır fakat alabilirsiniz. İşlemciyi de ikinci elden satıp bir süre idare edip iyi bir işlemci ile güzel bir sistem elde edersiniz.

Cevapladığınız için teşekkürlerimi iletirim ve evet darboğaz yapacağını biliyorum ama maalesef ki Türkiye şartlarında olduğumuzdan ötürü işlemci 2. planda benim için, önemli olan milattan kalma ekran kartını yeni nesil bir ekran kartı ile değiştirmek.
Tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı