Gigabyte GA-H110M-S2 Anakartın Ekran Kartı ve RAM Desteği

selçuk bursa

Hectopat
Daha fazla  
Gigabyte GA-H110M-S2 anakartım var, uzun süredir anakartımın modelini araştırıyordum sonunda buldum. Bu yazıyı anakartın üstünde gördüm de öğrendim, programlar falan bir işe yaramadı. Bu anakart ile ilgili Türkçe hiçbir yazı ya da herhangi bir şey yok. Benim sorum şu, bu anakarta en fazla GTX kaç takılır? Hangi ekran kartını destekler? En fazla ne kadar RAM takabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte GA-H110M-S2 anakartım var, uzun süredir anakartımın modelini araştırıyordum sonunda buldum. Bu yazıyı anakartın üstünde gördüm de öğrendim, programlar falan bir işe yaramadı. Bu anakart ile ilgili Türkçe hiçbir yazı ya da herhangi bir şey yok. Benim sorum şu, bu anakarta en fazla GTX kaç takılır? Hangi ekran kartını destekler? En fazla ne kadar RAM takabilirim?
benimkide gigabyte ga-h110m-s2 ddr3 bu anakarıtm tüm ekran kartıyla vb ram vb işlemci fln uyumlumu herşeyle ?

32GB bellek desteği vardır ve şuan tüm ekran kartları ile uyumludur. Resmi internet sitesinden rahatça bu bilgileri edinebilirsiniz. Neyini bulamadınız anlayamadım

32GB bellek desteği vardır ve şuan tüm ekran kartları ile uyumludur. Resmi internet sitesinden rahatça bu bilgileri edinebilirsiniz. Neyini bulamadınız anlayamadım
soru sorcam benim ekran kartı harici ekran kartı yeni ekran kartı alsam amd rx gibi ekran kartı alsam harici ekran kartı ram dan yemez dimi ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı