Gigabyte GA-H61M-S2PV ve GTX 1050 uyumlu mu?

XANHY

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Müzik Prodüktörü
Gigabyte GA-H61M-S2PV anakartıma GTX1050 aldim ve Aerocool VX500 watt güç kaynağım var. Taktığımda açıyorum American Megatrends yazıyor ve orada kalıyor, çok acil yardım edin lütfen. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece logosu var başka bir şey yok ve bios pilini çıkardım taktım bios ekranı geldi orada da hiçbir işlem yapamıyorum.Kapatınca tekrar american yazısı geliyor tekrar pili çıkarmak gerekiyor. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?

Sorun HDD'den kaynaklanıyir olabilir benim de aynı bu şekilde problemim vardı HDD değiştirince cözülmüştü. Evinde çalışan bir HDD varsa onu takıp dene. Sonucu yaz buraya.
Ayrıca boot ederken American Megatrenda logosunun altında işlemci, HDD hakkında bilgi yazması lazım genellikle hatanın nerden kaynaklı olduğunu da yazar.

O kısımda herhangi bir bilgi yazmıyordu ama sorunu bios güncellemesi yaparak çözdüm. Yardımınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı