Gigabyte GA-MA78G-DS3H anakarta işlemci önerisi

Bütçe
1000

Giorno

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8
Anakart
gigabyte ga-ma78g-ds3h
Elime bir bilgisayar geçti, dediğim anakarta işlemci almak istiyorum. Ne önerirsiniz?
Not; oyun için.

En fazla Phenom II X6 serisinden işlemci takılabiliyor. 1055T 95w takılabilir. 2.el de fiyatı ne kadar bilmiyorum ancak hemen hemen X4 965 le aynı güçte denilebilir. 350TL den fazla etmezler yani.

En fazla Phenom II X6 serisinden işlemci takılabiliyor. 1055T 95w takılabilir. 2.el de fiyatı ne kadar bilmiyorum ancak hemen hemen X4 965 le aynı güçte denilebilir. 350TL den fazla etmezler yani.
Teşekkür ederim, diego brondo ekran kartı olarak ,1060 takabilir miyim bu sisteme?

Teşekkür ederim, diego brondo ekran kartı olarak ,1060 takabilir miyim bu sisteme?
Funny Valentine, islemci pek güçlü değil darboğaz yapmadan en fazla GTX 1050 takarsın. Anakart da iyi değil zaten DDR2 anakart.

Teşekkür ederim, funny Valentine önerebileceğin anakart, işlemci ve ekran kartı varmı alıyım. bütçe 6500.Bir sorum daha olacak anakart gigabyte ga-ma78g-ds3h bu 2gb ram var, geforce 9800 gt var. İşlemci amd athlon 64 x2 .280 gb da hardisk ne fiyat verirler ?
Not; tek tek cevaplardan çok mutlu olurum

Sistem fiyat konusunda birşey diyemeyeceğim 2.el pazarına pek hakim değilim ancak 1000TL den fazla etmez diyebilirim ki 1000TL bile etmeyebilir. Sistem önerisine gelirsek onun için konu açman daha iyi olur.

Sence, değer mi ?
Değer mi derken? Yeni sistem toplamaksa değer. DDR 2 çok eski kalıyor. Eski bir phenom kullanıcısı olarak da phenom işlemcilerin işkence olduğunu söyleyebilirim.

Geri
Yukarı