Başarılı Kurulum Gigabyte GA-P35 S3G-Xeon E5450 macOS Sierra 10.12

Öncelikle herkese merhabalar, iyi forumlar.

Donanım;

• Xeon E5450 3GHZ
  • Gigabyte P35-S3G
  • AMD radeon HD 7850
  • Kingston 800 mhz 6 gigabayt RAM
  • 120 gb Kingston SSD

Yaptığım BIOS Ayarları;
  • HPET Support = Enabled
  • HPET Mode= 64-bit mode
  • SATA Mode=Ahcı

Kurulum;
  • Sierra MacOS Desktop RAW İmajı indirdim.
  • favicons
    Win32 Disk imager ile USB belleğe yazdırdım.
  • USB bellekden kurulumu gerçekleştirdim.
  • Multibeast ile kurulum sonrası yapılandırmaları yaptım.
Sorunlar;
Kullandığım boot komutları.
Boot Args (Kext-dev-mode=1 rootless=0 npci=0x2000) başarılı kurulum için yeterli.

Arkadaşım @montezuma 'ya hazırlamış olduğu Sierra MacOS Desktop RAW İmajı için çok teşekkür ederim.

Yaşasın OS X 10.12 macOS Sierra.

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam güle güle kullanın. Bencmark testlerinizi merak ediyorum.

i7 skylake ve z170 deluxe almak istiyorum ama o bütçe bende yok performans nasıl sisteminizi tavsiye ediyor musunuz ekran kartım ddr5 Radeon 5870 v2 1gb 256 bit uyum sağlar mı

Hocam güle güle kullanın. Bencmark testlerinizi merak ediyorum.

i7 skylake ve z170 deluxe almak istiyorum ama o bütçe bende yok performans nasıl sisteminizi tavsiye ediyor musunuz ekran kartım ddr5 Radeon 5870 v2 1gb 256 bit uyum sağlar mı

Bende skylake sistem toplamayı düşünüyorum. Performans olarak şimdilik işimi görüyor. Ekran kartının zayıf kalacağını düşünüyorum. 10.12.1 sierra sürümüyle AMD rx 480 ekran kartına destek gelecek sanırım. Benim alacağım ekran kartı o olacak. Benchmark 10.12 sürümünde skorum resmini paylaşıyorum.

2.jpg

Birde benim youtube kanalımda paylaştığım Hackintosh Game Benchmark testiminde videosunu koydum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle herkese merhabalar, iyi forumlar.

Donanım;

• Xeon E5450 3GHZ
  • Gigabyte P35-S3G
  • AMD radeon HD 7850
  • Kingston 800 mhz 6 gigabayt RAM
  • 120 gb Kingston SSD

Yaptığım BIOS Ayarları;
  • HPET Support = Enabled
  • HPET Mode= 64-bit mode
  • SATA Mode=Ahcı

Kurulum;
  • Sierra MacOS Desktop RAW İmajı indirdim.
  • favicons
    Win32 Disk imager ile USB belleğe yazdırdım.
  • USB bellekden kurulumu gerçekleştirdim.
  • Multibeast ile kurulum sonrası yapılandırmaları yaptım.
Sorunlar;
Kullandığım boot komutları.
Boot Args (Kext-dev-mode=1 rootless=0 npci=0x2000) başarılı kurulum için yeterli.

Arkadaşım @montezuma 'ya hazırlamış olduğu Sierra MacOS Desktop RAW İmajı için çok teşekkür ederim.

Yaşasın OS X 10.12 macOS Sierra.

Eki Görüntüle 191030
Hocam Sierra RAW desktop imajını indiremiyorum. Kota hatası veriyor. Acaba başka bir şekilde torrent linki mevcut mudur.

Merhabalar. Aynı anakartı kullanıyorum. Xeon X5460 işlemci aldım. Ancak modlu BIOS konusunda sıkıntı yaşıyorum. F3a olan modlu BIOS'mu kullandınız acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı