Gigabyte GA-Z77-DS3H BIOS TPM ve güvenli önyükleme açılmıyor

ozgr78

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim bilgisayarımın BIOS sürümü GA-Z77-DS3H (rev. 1.0) Bu Linke Basarak Görebilirsiniz.

Bu sürümdür TPM veya önyükleme destekliyor mu bilmiyorum baktım ama bulamadım, yardım edebilir misiniz?

Ona göre Windows 11 geçeceğim.

Son düzenleme:
Windows 11e geçmek için TPM ve güvenli önyüklemeye ihtiyacınız yok. Windows 11 ISOnuzu Rufusa yazdırırken ilk 2 seçeneği seçmeniz yeterli olacaktır. Rufus güvenli önyükleme ve TPM zorunluluklarını ISOyu düzenleyerek kaldırır.

Windows 11'e geçmek için TPM ve güvenli önyüklemeye ihtiyacınız yok. Windows 11 ısonuzu Rufus'a yazdırırken ilk 2 seçeneği seçmeniz yeterli olacaktır. Rufus güvenli önyükleme ve TPM zorunluluklarını ISO'yu düzenleyerek kaldırır.

Hocam ama nasıl Valorant oynayacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım ama peki TPM isteyen oyunları oynayamayacağım değil mi?

Teşekkür ederim, bu bilgiyi not aldım eğer başka konu mesajı gelmezse onu uygulayacağım teşekkürler.

Valorant oynamanızı tavsiye etmem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anladım hocam boş ver Valorant'ı oynama. Çinli şirket Tencent'e ait bir firma Riot ve Riot sürekli hacklenmesiyle meşhur. Hacklenmese bile Tencent Çinli şirket olduğundan bilgilerini falan satabilir ve bilgisayarındaki her şeye erişebiliyorlar. Hacklenirse zaten geçmiş olsun vanguardlı bilgisayarların hepsine hackkerlar istediğini yapabilir.

Aynen izledim videoyu çok teşekkür ederim şu anda Riot ile ilgili her şeyi sildim LoL'den Tut Valorant'ya

Geri
Yukarı