GIGABYTE GA-Z77-DS3H Mac OS X Kurulumu

design.16

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa/İnegöl
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarım
Merhaba değerli arkadaşlar... Foruma yeni üye oldum.. gigabyte z77-ds3h anakart ve i3 işlemcili bir bilgisayar topladım bu gün... os x mavericks kurulumu sorunsuz oluyor fakat yükleme tamamlanıp yeniden başlattığımda masaüstünü göremiyorum.. Yardımcı olacak birileri varsa çok sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim...

sonunda ml2 kurmayı başardım dil seçim ekranı vs geçtikten sonra multibeasttan kext kurulumlarını yapıyorum... yeniden başlattıktan sonra ne ps2 den ne de usbden fare ve klavyeyi tanımıyor buna bi çözüm var mıdır? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba teşekkür ederim... Aynen dediğiniz gibi oldu... Bu gün kısmet olursa tekrar mavericks deneyeceğim.. İlginiz için tekrardan çok teşekkür ederim sayın dragdozer...

design.16'da benim hesabım şifresini unutmuştum sabah hatırıma geldi... Yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim dragdozer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı