Gigabyte GE-C420A-C2 Watt Değeri

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
420 Watt etiketi olmasına rağmen 350 Watt'tan fazla yük altına sokulmaması gereken PSU'dur. Üstünde de bu yazmaktadır.

gigabyte 420.jpg

Bende de var İ7 7700 sistem kurucaktım 420 yeter diye düşünüyordum çünkü ekran kartı olarak 2 3 fanlı değilde sıradan takıcaktım o zaman hiç bulaşmayın ben

O zaman neden 420Watt. Yani 420Watt kaldırıyor ama tehlikeli mi yoksa hiç mi kaldırmıyor?
Kaldırıyor. Peak dediğimiz yani zirve noktası olarak (anlık bir şekilde çekilen Watt) yazmışlardır, reklam olsun diye de Peak noktasını büyük yazarlar.

Aynı güç kaymayindan bende de var GTX550 Ti ve i7 işlemciyi sınırlarını zorluyorum bana misin demiyor aynı şeyi termal take ile yaptım voltaj 11vnin altına indi.

Haa bir de bunun içinde voltaj ayar düğmesi var ben 13v yaptım PC çalışınca 12.57v ta çalışıyor aşırı yorlasan bile 12vnin altına inmiyor.

#Acil ben bu PSU'dan alacağım da acaba R9 270X için Minecraft gibi küçük oyunlarda sıkıntı çıkarır mı?

Aynı güç kaymayindan bende de var GTX550 Ti ve i7 işlemciyi sınırlarını zorluyorum bana misin demiyor aynı şeyi termal take ile yaptım voltaj 11vnin altına indi.

Haa bir de bunun içinde voltaj ayar düğmesi var ben 13v yaptım PC çalışınca 12.57v ta çalışıyor aşırı yorlasan bile 12vnin altına inmiyor.
#Acil ben bu PSU'dan alacağım da acaba R9 270X için Minecraft gibi küçük oyunlarda sıkıntı çıkarır mı?
Olur mu

Çift guc girişi var sanırım onda psu da tek giriş var çalışmayabilir

Ama çevirici kullanırsan çalışabilir

Şöyle birsşey yapabilirsin GTX 550 Ti ile elindekinin güç gereksinimlerini karşiılaştırırsın ana benim işlemci 120W güç çekiyor OC yapınca 150W üstüne çıkıyor gerisini siz düşünün.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı