Gigabyte GeForce RTX 2070 Super Gaming OC 8G ne kadar eder?

Bütçe
12000

evrenos.evrenos

Centipat
Yer
Çanakkale
Sıfır ayarında 2. eli kaça gider? Tertemiz kullanılmış, OC mining yapılmamış kart. İnternette dalgalanan ya da başka RTX2070 Super'lerin fiyatlarına bakacak olursak yaban ile tavan arasında uçurum var.

Gerçek ederi sizce nedir şu anda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mining yapıp yapmadığı anlaşılamayacağından bu bir etken değil. Garantisinin olup olmaması ve kartın modeli fiyata etki eder yalnızca.

Elindeki kartın ederi en fazla 7K derim ben.

Evet doğru yerden yakaladın hocam, ancak şu anda 11-12'lerden kapış kapan gidiyor ve insanlar 13-14'lara 2.el satışlarda fiyat açıp pazarlıkla 1,1.5 indiriyor falan, zorlarsa (markaya göre de değişir tabii) 13'lere gidiyor. Bana saçma gelen şey, zaten 16-18 aralığında RTX 3080'ler var sıfır piyasada. Tamam ile karaborsaya dönen piyasada elimde talep olan kartı satmaya korkuyorum, ya aza giderse diye, ama ben de açıkçası sizin gibi düşünüyorum fakat 10'dan aşağı da gideceğini düşünmüyorum.

Evet doğru yerden yakaladın hocam, ancak şu anda 11-12'lerden kapış kapan gidiyor ve insanlar 13-14'lara 2.el satışlarda fiyat açıp pazarlıkla 1,1.5 indiriyor falan, zorlarsa (markaya göre de değişir tabii) 13'lere gidiyor. Bana saçma gelen şey, zaten 16-18 aralığında RTX 3080'ler var sıfır piyasada. Tamam ile karaborsaya dönen piyasada elimde talep olan kartı satmaya korkuyorum, ya aza giderse diye, ama ben de açıkçası sizin gibi düşünüyorum fakat 10'dan aşağı da gideceğini düşünmüyorum.
2070 Super'e o paralar veriliyorsa 1 saniye bile durma.

O fiyatlara alınıyorsa hemen satın gitsin şu an kartlar düşüşte zaten fiyatları.

Geri
Yukarı