Gigabyte GeForce RTX 3080 Aorus Xtreme ekran kartı nasıldır?

UTKUSALONUR

Decapat
Yer
Mykale Eteklerinde
Arkadaşlar merhaba, konu başlığında yer alan ekran kartını satın aldım.

Şu son dönem yaşanan malum artışlardan sonra fiyatlarının daha da artacağı endişesiyle aldım. Genel olarak kart hakkında bir bilgim var ama bu kartın herhangi bir kronik sorunu veya farklı bir problemi var mı bildiğiniz? Satış sonrası desteği iyi midir markanın?

Veya bunu değil de şunu alsaydın diyebileceğiniz başka bir markanın kartı var mı? Sonuçta hala iptal edebilirim, o yüzden soruyorum. Umarım yardımcı olursunuz, teşekkürler.

Kart hakkında bilgi için bknz.: AORUS GeForce RTX™ 3080 XTREME 10G (rev. 2.0) Key Features | Graphics Card - GIGABYTE Global

Arkadaşlar merhaba, konu başlığında yer alan ekran kartını satın aldım.

Şu son dönem yaşanan malum artışlardan sonra fiyatlarının daha da artacağı endişesiyle aldım. Genel olarak kart hakkında bir bilgim var ama bu kartın herhangi bir kronik sorunu veya farklı bir problemi var mı bildiğiniz? Satış sonrası desteği iyi midir markanın?

Veya bunu değil de şunu alsaydın diyebileceğiniz başka bir markanın kartı var mı? Sonuçta hala iptal edebilirim, o yüzden soruyorum. Umarım yardımcı olursunuz, teşekkürler.

Kart hakkında bilgi için bknz.: AORUS GeForce RTX™ bu3080 XTREME 10G (rev. 2.0) Key Features | Graphics Card - GIGABYTE Global

Gayet iyi bir kart. Gigabyte'ın en üst modellerinden biri.

Boyut olarak aşırı büyük EVGA FTW3 ultra gibi, fabrika çıkış overclocklu olduğu için de güç tüketimi ortalama 3080'lerden daha fazla. Şahsen TUF veya Gaming OC gibi modelleri alıp gerektiğinde OC yapılması taraftarıyım hem fiyat olarak da daha uygunlar. Bu tarz high-end modellerin boyutu ve ağırlığı can sıkıcı olabiliyor.

Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için.

@kino , boyut yönünden sorun olmaz kasam uygun ancak ağırlık için bir destek kiti alabilirim, kasanın içinden bir şeyler çıkmıştı onları kontrol edeyim hatta destek kiti olabilir içinde.(Phanteks P600s kasa mevcut)

850 watt değerinde bir güç kaynağına sahibim. Aslında bunları saymama gerek yok. İmzamda tüm donanımım mevcut. Sizce 850 watt yeterli gelir mi mevcut donanımımın toplamına? (Elektrik ücretini sineye çekeceğiz artık.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı