Gigabyte GeForce RTX 4070 Aero alınır mı?

Hayır, normal modeller.

Hocam 3070 Ti alsam ortalama kaç yıl götürür beni render işleri,Blender 3D ve hikayeli oyun için?

Hocam 3070 Ti alsam ortalama kaç yıl götürür beni render işleri, Blender 3D ve hikayeli oyun için?

8 GB VRAM ile 1 yıl maksimum, baştan sakat bir kart. Yerinizde Olsam 2. El 3090 alırdım.

Fiyatına doğru baktığına emin misin?

İncehesap sitesinde.

Kanka ben de MSI 4070 almıştım Amazon'dan iptal oldu. Şu an Hepsiburada'dan 15 bin liraya Gigabyte Gaming OC 6900 XT aldım ama sanırım stok tükenmiş. 6900 XT teknolojileri hariç 4070'ten üstün bir kart. Ben render için kullanabilirim ve yazılımsal olarak iyi diye 4070 tercih etmiştim. Uygun bulunca 6900 XT aldım. Oyun için alıyorsan, Nvidia reflexidir, Ray Tracingidir çok umursamıyorsan AMD'ye de yönelebilirsin.

Kanka ben de MSI 4070 almıştım Amazon'dan iptal oldu. Şu an Hepsiburada'dan 15 bin liraya Gigabyte Gaming OC 6900 XT aldım ama sanırım stok tükenmiş. 6900 XT teknolojileri hariç 4070'ten üstün bir kart. Ben render için kullanabilirim ve yazılımsal olarak iyi diye 4070 tercih etmiştim. Uygun bulunca 6900 XT aldım. Oyun için alıyorsan, NVIDIA reflexidir, Ray Tracingidir çok umursamıyorsan AMD'ye de yönelebilirsin.

Teşekkür ederim hatırlıyorum sizi Amazon tarafından tongaya düşürülmüştük :).
Birçok AMD kullanan ile konuştum saf güç olarak çok iyiler ama yazılımsal sorunları varmış. Riske atmadım.
Size de hayırlı olsun.

Teşekkür ederim hatırlıyorum sizi Amazon tarafından tongaya düşürülmüştük :).
Birçok AMD kullanan ile konuştum saf güç olarak çok iyiler ama yazılımsal sorunları varmış. Riske atmadım.
Size de hayırlı olsun.

Yazılımsal sorunu yok artık, eskisi gibi değil.

Geri
Yukarı