Gigabyte GK-FORCE-K83 Büyük Enter Tuşlu Model

rasul1995

Kilopat
Daha fazla  
Hangi siteye bakarsam bakayım büyük enter tuşuna sahip bu klavyeden bulamadım. Aşağıda linkini bıraktığım YouTube'de izlediğim videodaki klavye hem Türkçe hem de enter tuşu büyük. Bu klavyeden nereden bulabilirim? Üstelik Blue Switch olması da hoşuma gitti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben www.yukko.com üzerinden aldım. Ürün sitede hem küçük enter tuşlu hem de İngilizce klavye olarak görünüyordu. Bana gelen klavye hem büyük enter tuşuna sahip hem de Türkçe klavye dizilimi mevcut. Siteler görselleri internetten çektiği için görsellere çok aldanmamak gerektiğini düşünüyorum.

Türkiye de bulunan K83 modellerinin tümünde Türkçe dizilim mevcut. Görseller kısmı temsili olduğu için, rahatlıkla alabilirsiniz.

Bu klavyeyi almak istiyorum.Hepsiburadada satılıyor fakat k83 yerine 83 yazıyor sadece.Bundan şüphelendim acaba 83'lü versiyonu da mı var ? Bir de Türkçe dizilim gelmesini istiyorum.Hepsiburada'dan alan varsa bilgilendirebilir mi veya ince hesaptan ? Türkçe mi geliyor ona göre sipariş edicem siteden.

Bu klavyeyi almak istiyorum.Hepsiburadada satılıyor fakat k83 yerine 83 yazıyor sadece.Bundan şüphelendim acaba 83'lü versiyonu da mı var ? Bir de Türkçe dizilim gelmesini istiyorum.Hepsiburada'dan alan varsa bilgilendirebilir mi veya ince hesaptan ? Türkçe mi geliyor ona göre sipariş edicem siteden.

Hepsiburada'ya baktığım zaman, K83 görünüyor. Hangi satıcının ürününe bakıyorsunuz bilmiyorum ama illa ki yazım hatası vardır. Türkiye de satılan bu klavyeler Türkçe dizilime sahip.

Hepsiburada'ya baktığım zaman, K83 görünüyor. Hangi satıcının ürününe bakıyorsunuz bilmiyorum ama illa ki yazım hatası vardır. Türkiye de satılan bu klavyeler Türkçe dizilime sahip.

Bu linkte.Fotoğrafta k83 yazıyor ama fotoğrafları her yerde kullanıyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı